☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

Slm Nldglp:) ben de yurtdisinda yasiyorsun sanmistim, ama bol bol seyehat ediyorsun anladigim kadariyla .Londra ya yolun duserse haberim olsun bol bol alisveris yapariz:KK19: avatarinda ki resmin pek guzel :nazar: ama onlar once beni sikayet edeceklerdi erkek uye diye :-) jelesec e fotolarimi hatirlattim da vazgecti:KK70: valla bu lucky de en az 8-10 kez gordu beni hala kadin olduguma inanmiyor :KK64:neyse ki elimizde kapi gibi kanitimiz var kk pro uyeyiz:KK76:hic bir sey yapamazlar:KK71:

ay berraticim döndü bu nldglp :KK39:geçmişte erkek diiii:KK8: pro üyede bennn yaptım bu nldglp yiiiii yurt dışını su yolu yapınca parası bitmiş alamadıııııııııııııı:KK70::KK70::KK70:

Simdi soyle oluyor. :KK23:Benim eski sosyete konum sabote edilince bende hem bir nevi onun devami olsun , hem de yeni topik olsun diye boyle bir isim koydum.:cool:Batan gemiyi bilirsin ilk kimler terkeder. :KK45:

Iki ozelligi barindiran kadinlarimiz yok mu var. Sekil ben. :KK53:

Bu arada elit olunmaz, elit dogulur. :KK76:

Arada sohbete bekleriz komsu topik sahabi. :KK19:

Sen bulamayasin diye adini degistirdim . Tuh yine yakalandik mi. Dur ben konuyu baska bolume tasittirayim. :KK70:

Benden cok gezmissin. Jelesec Jelesec hakli hemen sikayet edelim seni. :KK70:

Tamam da Mune'nin kadin oldugunu nerden bilelim. :KK45: Tamam sustum, banlanmaya niyetim yok. :KK53:

ha ha ha ha munedeinldglp deee erkeğe benziyor kazene kib yapalımmmm:KK70:

:KK48:
ay berraticim döndü bu nldglp :KK39:geçmişte erkek diiii:KK8: pro üyede bennn yaptım bu nldglp yiiiii yurt dışını su yolu yapınca parası bitmiş alamadıııııııııııııı:KK70::KK70::KK70:
Hahahaha neyyyy:KK57::-)nldglp döndü mu ? Neyse jelesecim yarı yoldan dönmüş :KK53:. Artık dönmüş kabul olunur :KK45:şikayet etmek icin gec kalınmış :KK75:

sevgili lucky ıstersen uzaya taşıt konuyu bulmak istersem bulurum gerçi sen banlanirsan azicik zor olur ismin falan degisir yeni üyelik alırsan falan bulamam benden kurtulmak ıstersen aklında olsun:-) birde herkes pro üye burda arkadaş bu ne kendinizi sağlama almışsınız yani birde birbirinizi banlatmaya çalışıyorsunuz cok ayıp ayrıca içinizde beni gören de yok ben belki casusluk yapıyorum:KK53: şaka yapcam ama bu lucky beni banlatir hiç güven olmaz bende pro falan da değilim elitligim buraya kadar fistiklar napayim simdi:KK53:

Vay posta koyuyorsun demek. Yemek kismina tasiticam iste. Diyettesin ya oraya bakmazsin.
:KK70:

ha ha ha ha munedeinldglp deee erkeğe benziyor kazene kib yapalımmmm:KK70:

Arada olan bize olur. Fazla takilmayalim o kisimlara. :KK70:

-----------------------------
Bu da Londra'din en islek caddesi. Elime bir yerden para gecince kitapcida aldim solugu.:KK53:

Eklentiler

• Photo0071.jpg
    Photo0071.jpg
    168,5 KB · Görüntüleme: 87

Vay posta koyuyorsun demek. Yemek kismina tasiticam iste. Diyettesin ya oraya bakmazsin.
:KK70:

Bu da Londra'din en islek caddesi. Elime bir yerden para gecince kitapcida aldim solugu.:KK53:

ay evet haklısın yemek topiginin yanından bile geçmem hatta orda topik aç haber versende gelmem şu aralar kusura bakma senin icin uzaya cikarim hmm orası olmaz:-):-)
caddede pek güzelmiş birgün belki yolum düşer oralara :-) sende eline geçen parayla kitapcida soluk alanlardanmisin bu sefere özel mi merak ettim:-)

Vay posta koyuyorsun demek. Yemek kismina tasiticam iste. Diyettesin ya oraya bakmazsin. :KK70:

Vay ozledim oralari ya... sanki baska ulkede yasiyorum .Oraya aylar oldu gitmedim .

ay evet haklısın yemek topiginin yanından bile geçmem hatta orda topik aç haber versende gelmem şu aralar kusura bakma senin icin uzaya cikarim hmm orası olmaz:-):-)
caddede pek güzelmiş birgün belki yolum düşer oralara :-) sende eline geçen parayla kitapcida soluk alanlardanmisin bu sefere özel mi merak ettim:-)

Gelirsin tabi, yazin burda olursam beklerim. :cool:

Kitaplara oylesine bakmayi bile severim ama cok ucuz degiller hele burada. O yuzden cebim dolu olmayinca girmemeyi tercih ediyorum. :KK45:

Vay ozledim oralari ya... sanki baska ulkede yasiyorum .Oraya aylar oldu gitmedim .

Bir daha ki sefere orada bulusalim istersen. :KK60:

Gelirsin tabi, yazin burda olursam beklerim. :cool:

Kitaplara oylesine bakmayi bile severim ama cok ucuz degiller hele burada. O yuzden cebim dolu olmayinca girmemeyi tercih ediyorum. :KK45:

Bir daha ki sefere orada bulusalim istersen. :KK60:
kitapları bende severim okumadigim tarz da da olsa arka kapak yazılarını okumaya bayılırım her gördüğüm kitapciya dalma isteği var bende yalnız burda da fena değil fiyatları orayı bilmesem de:-) kitap aldıysanız iyi okumalar bende cikiyorum iyi geceler sana :KK19:

kitapları bende severim okumadigim tarz da da olsa arka kapak yazılarını okumaya bayılırım her gördüğüm kitapciya dalma isteği var bende yalnız burda da fena değil fiyatları orayı bilmesem de:-) kitap aldıysanız iyi okumalar bende cikiyorum iyi geceler sana :KK19:

Aynen bende oyleyim. Oranin 3-4 kati desem yeterli olacaktir. :KK70:

Tamam canim iyi geceler. :KK60:

Aynen bende oyleyim. Oranin 3-4 kati desem yeterli olacaktir. :KK70:

Tamam canim iyi geceler. :KK60:

Tiurkiye nin gercekkten 3-4 kati burda kitaplar .Ben her yaz geldigimde aliyorum . Burdan almiyorum .

o zaman isterseniz arada size istediğiniz kitabı yollayim canınız sıkılınca haber verin ben arada internetten alıyorum o zaman baya bir ucuz oluyor benim icin sıkıntı yok kitap alacaksam gözüm parayı gormuyor param varsa tabi :-) ise baslarsam maasimin büyük kısmıyla kitap alirim muhtemelen :-) iyi geceler :-)

o zaman isterseniz arada size istediğiniz kitabı yollayim canınız sıkılınca haber verin ben arada internetten alıyorum o zaman baya bir ucuz oluyor benim icin sıkıntı yok kitap alacaksam gözüm parayı gormuyor param varsa tabi :-) ise baslarsam maasimin büyük kısmıyla kitap alirim muhtemelen :-) iyi geceler :-)

Kargo kismi baya pahali canim. Nerden teklif ettim dersin. :KK70:

Dusunmen yeter. :cool:

Iyi geceler. :KK19:

X