☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

uuuv kendini bilen elit ve zeki , hepsini anladım da elit nasıl olunuyor
imza: komşu topik sahabı

ayyy uyuzum ona sürekli yurt dışında hatun faceden görüyorum bide alış veriş çılğını deli ediyor görgüsüz erkek erkek et hemen şikayet

Niaaaaaaayyyyyyttttt Jelocaaan sen kimin dedikodusunu yaparsın,tez getirin celladı Şu jelibon jelocanın memelerini kökünden götürüversin, kalsın memesiz

Alisveris cilgini mi dedin ? hemde yurt disinda yasiyor ? yok sikayet falan etmem ayni bana benziyor hatun

Beratti slm.Yurtdışında yaşamıyorum.Ataşehir de ikamet ediyorum.Sen bakma bu uyuz Jelibomun yazdıklarına. Bak avatarımdaki halis malis memeler benim.Hiç ben erkeğe benziyormuyum Beratti Bu Jelibom oldum olası haset.Bak ben foruma girmiyorum diye ne efsaneler uydurup durmuş...Halbuki ben görünmez olup onu hep takipteyim Gel bir dahakine beraber gidelim yurtdışına Alışveriş yapak,giysiler alak

uuuv kendini bilen elit ve zeki , hepsini anladım da elit nasıl olunuyor
imza: komşu topik sahabı

Simdi soyle oluyor. Benim eski sosyete konum sabote edilince bende hem bir nevi onun devami olsun , hem de yeni topik olsun diye boyle bir isim koydum.Batan gemiyi bilirsin ilk kimler terkeder.

Iki ozelligi barindiran kadinlarimiz yok mu var. Sekil ben.

Bu arada elit olunmaz, elit dogulur.

Arada sohbete bekleriz komsu topik sahabi.

kimsecikler gelmemiş buraya bugün gelip yazayim dedim A AklinYolu1 topigi hakikaten bulamıyordum yalnız ben bulmayim diye adını mi degistin takibe alayım bari konuyu da unutmayim belli olmaz

Sen bulamayasin diye adini degistirdim . Tuh yine yakalandik mi. Dur ben konuyu baska bolume tasittirayim.

Lucky 2014 de ; 17 Mart da evlenme yıldönümümüzde Paris,doğumgünümde 16 Ekim Barselona,En son 15 gün önce Viyana

Benden cok gezmissin. Jelesec hakli hemen sikayet edelim seni.

Yapma etme Lucky Mune beni bilir tanır ben erkek değilem.Memelerim var benim

Tamam da Mune'nin kadin oldugunu nerden bilelim. Tamam sustum, banlanmaya niyetim yok.

Slm Nldglp:) ben de yurtdisinda yasiyorsun sanmistim, ama bol bol seyehat ediyorsun anladigim kadariyla .Londra ya yolun duserse haberim olsun bol bol alisveris yapariz avatarinda ki resmin pek guzel ama onlar once beni sikayet edeceklerdi erkek uye diye jelesec e fotolarimi hatirlattim da vazgecti valla bu lucky de en az 8-10 kez gordu beni hala kadin olduguma inanmiyor neyse ki elimizde kapi gibi kanitimiz var kk pro uyeyizhic bir sey yapamazlar

sevgili lucky ıstersen uzaya taşıt konuyu bulmak istersem bulurum gerçi sen banlanirsan azicik zor olur ismin falan degisir yeni üyelik alırsan falan bulamam benden kurtulmak ıstersen aklında olsun birde herkes pro üye burda arkadaş bu ne kendinizi sağlama almışsınız yani birde birbirinizi banlatmaya çalışıyorsunuz cok ayıp ayrıca içinizde beni gören de yok ben belki casusluk yapıyorum şaka yapcam ama bu lucky beni banlatir hiç güven olmaz bende pro falan da değilim elitligim buraya kadar fistiklar napayim simdi

Berattiyimi götürcan gebertirimmm seniiiiiiii 4.sene oldu kankanımmmm ogltkn ye de hemen yazacağım şimdi gör sennnn sefaya da götüme bizi uyuzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…