☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

Param olmadigi zamanlar ben de öyle yapiyordum. Simdi ise kendimi bakimsiz ve yalniz hissettigimde elbiselerle kendime daha iyi bakacagimi düsünüyorum bir süreligine oyaliyor insani. Hele ki indirimde birsey alip kar ettigimi düsündüysem büyük keyif. Ya da sac rengimi degistirecegim =D

Sacini renk yapmayi dusunuyorsun? Soyle marjinal bir renk yapta uysun ruh haline. :KK53:

Ayni sey yaslilar, uzunlar, kisalar, kizillar, esmerler, sarisinlaar icinde gecerli olabilir tatlim =D

Kizil demisken altini cizelim, kizil yapabilirsin mesela. :cool:

Galiba bugünlük bana ayrilan sürenin sonuna gelmis buluyorum. Bebisim birazdan aglamaya baslayacagi icin uyumam gerekecek
Sacini renk yapmayi dusunuyorsun? Soyle marjinal bir renk yapta uysun ruh haline. :KK53:

Kizil demisken altini cizelim, kizil yapabilirsin mesela. :cool:
Hep düsünürüm ama boyatmam, esim boyasiz daha saglikli diyor hakli da. Kizildim eskiden bana cok yakisiyordu. Marjinal demisken siyahin üzerine yesil bir tutam sacim vardi üniversite birde. Artik köseme cekilip beyazlarimi sayma vakti geldi. Sari denemedim onu düsünüyorum fakat dedigim gibi, esimle bu konuda hemfikiriz. Sacim saca benziyor su an

hadi ya depresyonda misin ,uzuldum ya haline :KK43:
,
Üzülme tatlim, uzun zamandir böyle. Evlenip geldigim yerde ne bir cevrem ne de bir arkadasim var. Pek yasima göre kizlar yok olanlarda tripli tipler. Yalniz kaldim, emekliligi bekliyor ve takma dislerim olacak mi diye merak ederek günlerimi tamamliyorum..

Galiba bugünlük bana ayrilan sürenin sonuna gelmis buluyorum. Bebisim birazdan aglamaya baslayacagi icin uyumam gerekecek

Hep düsünürüm ama boyatmam, esim boyasiz daha saglikli diyor hakli da. Kizildim eskiden bana cok yakisiyordu. Marjinal demisken siyahin üzerine yesil bir tutam sacim vardi üniversite birde. Artik köseme cekilip beyazlarimi sayma vakti geldi. Sari denemedim onu düsünüyorum fakat dedigim gibi, esimle bu konuda hemfikiriz. Sacim saca benziyor su an

Tamam bebisine bak sen. Sacini baska zaman boyatirsin. :cool:

Tamam bebisine bak sen. Sacini baska zaman boyatirsin. :cool:
Sac boyamak uzun bir süre sadece hayallerde var olacak. Annelik saolsun tarak yüzü görmeyen saclarimi sariya boyatip daha da üzemem su aralar. Size iyi geceler, bol muhabbetler. Yarin artik vakit buldukca yazarim buraya

Üzülme tatlim, uzun zamandir böyle. Evlenip geldigim yerde ne bir cevrem ne de bir arkadasim var. Pek yasima göre kizlar yok olanlarda tripli tipler. Yalniz kaldim, emekliligi bekliyor ve takma dislerim olacak mi diye merak ederek günlerimi tamamliyorum..
Evet anladim :) bos ver biz variz burda :)

Son düzenleme:
Uhuuuu vardiye baslamadimi kizlar...:KK14:
hoşgeldin dilay tam tanışıyorduk kaldı orda geç gelmiştin:KK54: lucky koç burcu olduğunu söyledi bende geleyim tanışayım dedim bende koç burcuyum:KK5: seni nerden tanıyorum hatırlayamadım ama lucky bilir biraz hafıza sorunum olduğunu düşünüyoruz da:KK70:

Merhaba, iyi aksamlar efendim nasilsiniz:KK76:
iyi akşamlar canım biraz geç kaldım kimse uğramış dünden beri :KK55:

hoşgeldin dilay tam tanışıyorduk kaldı orda geç gelmiştin:KK54: lucky koç burcu olduğunu söyledi bende geleyim tanışayım dedim bende koç burcuyum:KK5: seni nerden tanıyorum hatırlayamadım ama lucky bilir biraz hafıza sorunum olduğunu düşünüyoruz da:KK70:

iyi akşamlar canım biraz geç kaldım kimse uğramış dünden beri :KK55:

Selam :KK25: Bem hatirlamiyorum ama diyet topiginden olabilir, lucky demisti sanirim :KK48: Yada BDV den, en cok takildigim yer :KK53: Hmmmm koc burcu süperrrrr:KK50:

BDV nin ne olduğunu bilmiyorum ama diyet topiğidir o ben orda dolaşıyorum başka topik anlamam:KK49: yemek topiğne gidesim var ama şu aralar bana yasaklı bölge orası:KK22: bende buraya uğramıyordum kimsecikler yok diye geldin iyi oldu :KK54:

BDV nin ne olduğunu bilmiyorum ama diyet topiğidir o ben orda dolaşıyorum başka topik anlamam:KK49: yemek topiğne gidesim var ama şu aralar bana yasaklı bölge orası:KK22: bende buraya uğramıyordum kimsecikler yok diye geldin iyi oldu :KK54:
Bir derdim var bölümü canim, bosuna huysuz BeDeVi demiyorlar :KK76: O zaman bi diyete katilmistim ordandir :KK49: Ben suan büyük prensimle patlamis misir, yilbasi kurabiyeleri, kavrulmus tatli badem ve portakalsuyu ziyafeti cekiyorum :kk77: Diyette neymis:KK70:

Selamm,

Bu beratti beratti var ya pisilocik baski yapiyor telefondan. Yok dilay gelmis , yok deadline burdaymis. Kirmizi hali mi serelim ne yapalim. :KK70: Gelsinler efem ne olmus yani. Yakinda telefon numarami degistiricem .
:KK25:

Bir derdim var bölümü canim, bosuna huysuz BeDeVi demiyorlar :KK76: O zaman bi diyete katilmistim ordandir :KK49: Ben suan büyük prensimle patlamis misir, yilbasi kurabiyeleri, kavrulmus tatli badem ve portakalsuyu ziyafeti cekiyorum :kk77: Diyette neymis:KK70:
ohh sefan olsun :) ben de cocuklar icine girdiginde diet falan bakmiyorum :)

X