Kendimizi eleştiriyoruz

kendime göre geçerli sebeplerim var sevmemek için..

evet ben ailemi de kardeşimi de eleştiriyorum ama eşim aynı değil, bu konuda haklısınız.

Haklısınız bende aynı sorunları yaşıyorum
valla benim hormon sistemin bozuldu, esım nerdeyse hapise girecekti, kardeşleri dahil başımıza gelmeyen şeyler kalmadı, bu olayların hepsinden dolayı harika işinden oldu, bir servet kaybettik avukatlara... vs vs ... o yüzden çok net diyorum ister 1 ister 2 ister 5 evlilik olsun, ya da evlilik dışı.... uyum, benzerlik, vizyon sahibi olmak, kaliteli bir aile, düzgün ilişkileri olan bir aile, .... bunlar en önemli şeyler olmalı, birini seçmek için...

sonra katil olmak da, intihar etmek de, kanser olmak da mümkün valla allah korusun...

Amin ben eşime hep sakin ol sabırlı ol diye telkin veriyorum kendime de aynı şekilde

Tartışma anında sinirleneceğini bile bile çok iğneleyici konuşuyorum.

Umursamaz olmak isterdim. Çok takıntı ediyorum biri benle ilgili bana olumsuz bişey söylediği zaman. Çok irdeliyorum. Birisiyle tartıştığım zaman değer verdiğim biriyse deli olana kadar o tartışma anını düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…