kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ne hıssedıyorsun bırakınca abla bn bıraktım ıyıyım smdı

yavrum bişey bile hissedemedim çok başım döndü kalkamadım günlerce
bide hep ağladım filan şimdi biraz iyiyim şükür
benim ilaçlar biraz ağırdı canım ondan heralde

iş yapamıyomki canım ya zar zor ayaktayım işte
evet sana katılıyorum doktor bana bu ay bde tam 6 gün verdi eşim isyan etti en son artık zorlaymış gibi olunca çok kötü hissedior insan

arife sahi bu cadı varya onada düğün yapcaz haberin olsun ama önce koca bulmaömız lazım

benim tatlı zelişimde girmiyor artık üni. oldu ya ekti hain bizi

kız düğün yapcaz koca yok tamam tamam ben buldum ona bi tane beklemsi lazım ama:)
evet zeliş yok hiç onuda özledim çok güldürüyordu oryantalim benim ama şimdi okullu oldu mini mini birler oldu ablası hi hi hiii

yavrum bişey bile hissedemedim çok başım döndü kalkamadım günlerce
bide hep ağladım filan şimdi biraz iyiyim şükür
benim ilaçlar biraz ağırdı canım ondan heralde

abla 10 dk dolmamıs yazamadım bn 10 mg yenı baslamıstım bırakttım delı gbı dolasıyordum ortada valla
doktor ne dedı smdı bunları kullanmayınca olacakmı yegen

iş yapamıyomki canım ya zar zor ayaktayım işte
evet sana katılıyorum doktor bana bu ay bde tam 6 gün verdi eşim isyan etti en son artık zorlaymış gibi olunca çok kötü hissedior insan

napalım kuzum şartlar kız hiç uğraşmadan hamile kalanlar ne kadar şanslılar demi

anam dedim biz bulak koca diye istemiyorki zaten daha çok küçük ya o 20 bile değil kıyamam çok seviyorum arife özgeyi sizde kaynaşın bence

bu arada arife sen beni gördünmü resimlri yani

meraba canım ben arife nasılsın bakalım

ıyıyım sagol bgn eskı ısıme basladım bende ...
Kesın ufak cocuk buldun dımı turkan sorayın fılmı gbı buutur evlenırım dermısım

abla 10 dk dolmamıs yazamadım bn 10 mg yenı baslamıstım bırakttım delı gbı dolasıyordum ortada valla
doktor ne dedı smdı bunları kullanmayınca olacakmı yegen

canım şöyle ilaç kullanırken hamile kalamıyorsun çünküonlar bebeğe zarar düşük riskide oluyor
yani hamile kalmakla ilgisi yok ama kalırsan sorası kötü oluyor ok.

kız biz sana bu sefer yumuşak başlı bi koca bulcaz ne kızıyon
ağzı var dili yok olcak

esram o iş bende tamam ben ona kendim doğurcam ama büyüyene kadar bekliycek ama özel eğitim verip düğünü yaparız artık başlık parasınıda alırım tabi

kız biz sana bu sefer yumuşak başlı bi koca bulcaz ne kızıyon
ağzı var dili yok olcak

aman yok yok ıstemıommm koca eksık olsun ben boyle ıyıyım ya tabı hayırlısı ama gercekten katlanamıyorum anneme babama bıle dayanamıyorum ben elın adamını oldururrum evın ıcınde heralde

canım şöyle ilaç kullanırken hamile kalamıyorsun çünküonlar bebeğe zarar düşük riskide oluyor
yani hamile kalmakla ilgisi yok ama kalırsan sorası kötü oluyor ok.

anladım ıns bu sefer olsun ya

napalım kuzum şartlar kız hiç uğraşmadan hamile kalanlar ne kadar şanslılar demi

buda nasip canım
buda bizim sınavımız belkide olamazmı
kısmette varsa canım anne lmak olur ama yoksa nee etsek olmaz................

Heee bu arada kız dogurun bızım oglan var 3 yasında ona alırız hadı bakalım :)))))))))
mavı gozlu sarısın tercıhımızdır

esram o iş bende tamam ben ona kendim doğurcam ama büyüyene kadar bekliycek ama özel eğitim verip düğünü yaparız artık başlık parasınıda alırım tabi

yuuuuh ya sen ver kızımıza başlık canım çok güzel benim özgem bi keerem kaynanasın kızım sen ya

anam dedim biz bulak koca diye istemiyorki zaten daha çok küçük ya o 20 bile değil kıyamam çok seviyorum arife özgeyi sizde kaynaşın bence

bu arada arife sen beni gördünmü resimlri yani

aşkısı gördüm hatta msj yazmıştım altına çok tatlısın eşinde maşallah çok yakışıyorunuz kuzum yerim seni bende koymak isterim ama bizimki biraz pinpirikli kuzum yaa

aşkısı gördüm hatta msj yazmıştım altına çok tatlısın eşinde maşallah çok yakışıyorunuz kuzum yerim seni bende koymak isterim ama bizimki biraz pinpirikli kuzum yaa

ya benimkide pimpiriklide koydum sora kaldırdım dedim sorada eşime bişey deme di buu sefer

yuuuuh ya sen ver kızımıza başlık canım çok güzel benim özgem bi keerem kaynanasın kızım sen ya

anaa hem oğlumu vercem hem para olmaz olmaz
gelin dediğin yılan her dediği yalan
kaynana çiçek her dediği gerçek (ben gelinsem tam tersi ona göre)
oğlumu yidirtmemmmmm size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…