kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

al birini vur ötekine geçen eşimle tartıştık tatilden gelince rahatsızdım birtaz temizlikçi çağıralım dedi ısrarla bende istemedim görecektin eşim demediğini bırakmadı evime kimse dokunmasın....
esram kaynanam bu sefer çok sessizdi çünkü hep lafının karşılığını eşim verdi ben hiç bişet demedim çok kırıcı oluyor bazen tahamülüm yok
bazen iyi olmak iyi olmuyor biraz kötü olacaksın bak bu konuda çok ciddiyim değerini o zaman anlıyorlar bence

abla neden eskısı gbı gırmıyorsun ?
Bende buralardayım artık gel konusuruz
sana slm yollamıstım aldınmı

yok canım ya selamını alamadım kimden yolladındı sorarım ben ona
canım hastaydım ne zamandır bakamıyom hiç o yüzden hep yattım bu ara fırsatım olmuyor eskisi gibi nedense sende varmı değişik bişeyler

ayy gel ucunda ısır tostumun az ısır ama hepsini yemi dedik sana az ısır taaamıı
kız valla bilsem demezdim kalk kendin yap sende üzüldüm şimdi

canım yok şaka yaptım ya çekmedi canım
kendim yapamam aşkım kaynanamlarda kahvaltı ediyoz ya biz eve malzeme almıyorum kahvaltılık o yüzden israf olmasın diye

gecmıs olsun abla neyın var ?
Dıger esrayla gonderdım ama oda gırememıstr kızma ablası :)

haklısın canım ya eşin seni tutmuş işte ne güzel takma onları aman sen işine bak ya
iş derken beiş işi yani

nasipten öte yol yok derler hayatım Allahım verirse olur inşallah
eğer olurda sen o zamana kadar kalmassan doğum ederken sana esraya ve tefriciye topiğindekilere dua edicem canım inşallah

ayy kuzum benim ama hiç zevinme senin yakanı bırakmam ben sen peşinden daha hiç ayrılam pehhhhhhhhh

merhaba tatlım ... Nasılsın bn ozge ...

yolacam o esrayı vay hain vay
oda bu ara yine bebiş derdinde ya kıyamam ne yapsın istiyor çok
yaşı ufak ama daha ya olur inşallah

ıns hepınızın olur tum ısteyenlerın olur canım benım sen neden rahatsızsın abla

ayy kuzum benim ama hiç zevinme senin yakanı bırakmam ben sen peşinden daha hiç ayrılam pehhhhhhhhh

canım tabiki ayrılma benden ya ne demek
doğum ederken yapılan tüm dualar kabul olur derlar canım o yüzden sanada etcem dedim ben

haklısın canım ya eşin seni tutmuş işte ne güzel takma onları aman sen işine bak ya
iş derken beiş işi yani

ayy şu bebişlerimiz hayırlısıyla bi gelsede bizde bu streten kurtulsak yaa ne güzel olur en sevmedğim şey dr yumurtlama tarihlerinde öneriyorya nefret ediyorum şartlandırılmış gibi
aman neyse bu gün napıyosun tatlım iş güç vrmı kaynanaya gidcekmisin

arife sahi bu cadı varya onada düğün yapcaz haberin olsun ama önce koca bulmaömız lazım

benim tatlı zelişimde girmiyor artık üni. Oldu ya ekti hain bizi

benım sınırlerım bı erkegı daha kaldıramaz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…