kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bende bu aralar 9 10 da kalkıyorum erken yani benim için normalde 12 önce kalka mazdım
sağlığın nasıl rahatszlğn geçti heralde biraz bu ara sanki hıh

canım şükür ya iyiyim
iac bırakmak beni mahvetti valla böyle bişey görmedim inan çok kötüydüm
psikolojim alt üst olmuştu tadımın fındık reklamı varya onu izledim tam yarım saat ağladım yani reklama düşün

arifeeeeeeeeeeeee napıyon ya bişey yiyorsun demi ya ben kahvaltı edemedim ne zamandır doğru düzgün ya

ayyy kurban olurum bırakma ilaçlarını bak bi daha hem sana yazık hemde eşine
kız herkeste oluyor bazen o duygusallık bende bazen sinirli olduğum zamanlar bi bahane bulup hüngür hüngür ağlıyorum
aman hayat zor kolay değil ama çok şükür yine mutlu olmak için çok sebebimiz var en basiti yaşıyoruz sevdiğimiz ve bizi seven eşlerimiz var ailemiz var

arifeeeeeeeeeeeee napıyon ya bişey yiyorsun demi ya ben kahvaltı edemedim ne zamandır doğru düzgün ya

yaa benim çok tatlı enerji küpü bi komşum var o bana bi bardak çay getirmiş ve tost sen kahvaltı yapmazssın diye çok mutlu oldum kuzum benim yaa tatlı böcüğümmmmmmmmm

haklısın canım da işte bazen elde olmuyor
ilacı bırakmasasam hamile kalamıyorum canım doktor dedi ikisinden birini seç ya bırakcan ilacı başın yine ağrımaya devam etcek ya da bebek fikrinden vazgeçeceksin bende bıraktım böylece ama çok zor oldu bırakması

yaa benim çok tatlı enerji küpü bi komşum var o bana bi bardak çay getirmiş ve tost sen kahvaltı yapmazssın diye çok mutlu oldum kuzum benim yaa tatlı böcüğümmmmmmmmm

anaaammmm neden tost dedinki canım çekti şimdi kaynanama yaptıram sora bari

ben geleyim ablam yaaa sen yatarsın bende yatarım artık enişte bi temizlikçi bulur ellaham

kız adam diyor lazımsa bayan getir temizlesin bdiye sağolsun ama ben pimpirikliyim o yüzden çağıramıyorumm kadın
yazık kadının her işine karışırım ben kaynana gibi
kaynana demişken nasıl aran onlarlla kız bu ara

aşkısı bunun bitkisel bi çözümü falan vardır yaa bebişin olacak benim içimde öyle bi his var sanki inşallah ALLAHIN izniyle
sen o tatlı canını üzme kuzum

Abla darılma dolasıyorum oyle her yerı napıyım ...
Eskı ısıme gerı dondum bn yıne buralardayım

aşkısı bunun bitkisel bi çözümü falan vardır yaa bebişin olacak benim içimde öyle bi his var sanki inşallah ALLAHIN izniyle
sen o tatlı canını üzme kuzum

nasipten öte yol yok derler hayatım Allahım verirse olur inşallah
eğer olurda sen o zamana kadar kalmassan doğum ederken sana esraya ve tefriciye topiğindekilere dua edicem canım inşallah

Abla darılma dolasıyorum oyle her yerı napıyım ...
Eskı ısıme gerı dondum bn yıne buralardayım

yok tatlım sana neden darılayım şaka dedim ben çok giremiyorum zaten eskisi gibi
işin tekrar hayırlı olsun yavrum be ne diyim artık
arifeyle tanıştınmı canım oda kk dan eski arkadaşım

yok tatlım sana neden darılayım şaka dedim ben çok giremiyorum zaten eskisi gibi
işin tekrar hayırlı olsun yavrum be ne diyim artık
arifeyle tanıştınmı canım oda kk dan eski arkadaşım

abla neden eskısı gbı gırmıyorsun ?
Bende buralardayım artık gel konusuruz
sana slm yollamıstım aldınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…