kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

esram bensiz ne muhabetler dönmüş bugün geç kalmışım..
banene bende istiyommm

esra topiktemisin canım napan kız sana ne salladıknlarımıokuyon

okurum bennn

sensiz tadı olmadı ama idare ettik be canım

yaa sancım vardı oyüzden pcye pek yaklaşamadım..
eşimde öğlen gidiyo bu hafta işe oyüzden geç uyanıyoz,
hoş bugün garibimi uyutmadım sancım vardı die uyumadı dikildi başımda

esram ya ben evde değilim kaynımın ofisindeyim burda internette sorun var nedense hiç bişey okuyamıyom eve dönünce sana özelden yazarıöm canım kusura bakma sakın çok öptüm özel msjını aldım sora cevaplandırcam bu msjı dahi zor yazdım hoşçakal

sancılı oluyorsun demek bende aynı canım ya sorma ne yapalım canım ya sıkma canını nasip bi dahaki aya artık üzülme sakın zaman a bırak çok yorma kendini

tamam tatlım olur bende seni çok öptm..
kendine ii bak görüşürüz.. esram..

sancılı oluyorsun demek bende aynı canım ya sorma ne yapalım canım ya sıkma canını nasip bi dahaki aya artık üzülme sakın zaman a bırak çok yorma kendini

evet maalesef sancılı... tamam esram sıkmam canımı napalım nasip allah büyük..

aslında çok kısa değil ama kat olunca önler çıktı tepeme arkalarda omuzlarda diyelim çok komik valla
kocam diyor şimdi saç bendı tak yatarken gece korkarım
abla bn senın fotodakı saclarını cok begenmıstım uzunluk olarak renk olarak acmıstı senı yıne oyle yap uzatınca
özgeminde şi var heralde ya kıyamam senide öptüm canım
cok ısım vardı ya 11 de basladım yemek yapmaya yemek oldu yedık topladım yıkadım sız gıtmıssınız kusura bakmayın soylemeden cıktım adam basıam geldı ya kapadım hemen

kesin özge yemek yiyor insan kaynanasını seslemezmi ahh ahhh yeni nesil böyle işte
kaynanaaaaa ınsan gelınını el ısınde calıstırırmı tabı ole gderım habersız Mıss gbı yemeklerımı yaptım mıllete yedırdım geldım tabı belım kopuyo agrıdan o ayrı mesele
esram bensiz ne muhabetler dönmüş bugün geç kalmışım..
Banene bende istiyommm

canımmmmm hosgeldınnn gorusemıyoruz bu aralar nasılsın bacım

ya nere bakıyon görsel paylaşımlara filan iki lafın belini kırcaz şurda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…