kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

neden canım ya anneler önemsemezmi hiç aranız iyi değilmi bu arada dersin çokmuş yaaaaa

bak sana bı ornek vereyım gecende yasadık ...
ben pazar gunu cok hastaydım pazartesıde acıle yattım bılıyosun ...
o gun dedımkı pazartesı gunu anne canım cok poça ıstıyo yaparmısın ertesı gun geldım yok neden yok bılıyomusun cam kapı sılmıs cok yogunmus ondan camdakı pıslık benden dahamı onemlı dıyorum pıslenmıstı napım dıyo boyleyız ıste ertesı gunu de geldım carsambaydı yapmıs uyduruktan bısey hep yanmıs ustu fılan sozde poca yapmıs yanı gelde sınırlenme ıste elde degıl sınır hastası oldum

iş yeriyle lgli değişiklik fikri ne oldu canım

valla bakınıyorum saga sola abla olursa aklıma yatarsa cıkarım yanı bn para ıcın calsııyorum netıcede dımı neresı ısıme gelırse orada calsıırım

canım neden yattın hastaneye onu bilmiyorumki ben yaaaa
canım anneninde kızgınlıkları kırgınlıkları olabilir hem sana hem hayata karşı seni sevdiğinden eminim ancak belki gösteremiyordur yoksa inan bana ana gibi yar olmaz

valla bakınıyorum saga sola abla olursa aklıma yatarsa cıkarım yanı bn para ıcın calsııyorum netıcede dımı neresı ısıme gelırse orada calsıırım

elbette caanım haklısın bu konuda şartları uygun yer bulursan çık elbette baban ne işle meşkul canım sen çalışmayı sevmiyorsun ama ailene destek için çalışıyorsun sanki

nefesım tıkandı oksuruyordum sureklı cok kotuydum o sabah bıle bn hastayım dıyorum kalkıp kahvaltı hazırlayacak sozde babamda o gun evdeydı babam kah yapcak bnı hastaneye gtrcek dı bırazdaha yatım ole dıyo bna

anlıyorumki kırgınlıkların büyük canım
sana ya da alene hak vermek benim çin tercih etmek olur ve bu benim dışımda bir konu
yalnız şu da olablirmi canım geçmite bir yanlış yapmış ve onları kırmış olabilirmisin ya da onlar yaratılış olarak biraz umursamaz insanlar olabilirlermi

psikoloğa gittim zaten canım benimde antidepresanlarım var
ama ben ilaç tedavisi değil terapiyle iyileşmek istiyorum ama uzun zaman alıcak ve burda psikolog bulmam gerekiyor..
eşim ve ailem antideprasan içmememi istemiyor zaten psikolojim değil durumum üzerime yapılan etkiden oluyor bunlar

esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…