kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

inşallah canım ben de çok severim aşk hikayelerini sizin hikayeniz ne

canım biz üni. tanıştık işte hemmşeri toplentıları olurdu bizim okulda hemşeriler tanışırdı orda tanıştık tam 13 sene önce
okul bitince eşim askere gitti gelincede 1 ay içinde evlendik sözlüydük zaten öyle oldu işte

ay kızlarr çok hoşsunuzyaa benım hatam aslında ben oğlumu topidiğim diye sevıyorum yanıtopikle falan alakası yok resmını gördunmu dmeek istemıştım gebeleke

katılıyorum ama seninki normal inşaat ış cephe filan oluyor galiba arkadaşım var mima aslında ama ne iş yapılıyor hiç sormadım ya şimdi daha çok dikkatimi çekti

hıhıh evet biz cephe tasarlıyoruz odaları tasarlıyoruz odaların yerlerini hangi oda nerde olacak ev yapımında hangi malzeme kullanılacak falan filan ama çok eğlenceli çok seviyorum bölümümü

ay kızlarr çok hoşsunuzyaa benım hatam aslında ben oğlumu topidiğim diye sevıyorum yanıtopikle falan alakası yok resmını gördunmu dmeek istemıştım gebeleke

ay pardon canım ya bizde konuyu nereye getirdik ama öyle anlaşıldı ne yapalım ya sende kaçınca nisan annelerine konu uzadı

hıhıh evet biz cephe tasarlıyoruz odaları tasarlıyoruz odaların yerlerini hangi oda nerde olacak ev yapımında hangi malzeme kullanılacak falan filan ama çok eğlenceli çok seviyorum bölümümü

valla rahatladım sağol canım takardımda kafaya yoksa bencede işin eğlenceli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…