kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

gördüm tatlım yorumlarını teşkkürler
nasılsın dün msj atmışsın ama sonradan gördüm yatmıştım çoktan online görünüyordun sanırım

canım profiline baktım açıktın bende msj attım ama olsun farketmez neler yapıyorsun nasılsın

iyiyim cnm evdeyim her zaman ki gibi yemeğimi yaptım soframı bile hazırladım bugün çok hamaratım

sen nasılsın neler yaptın??

bende işlerimi yaptım canım yemek ütü temizlik işte şimdide ps başındayım takılıyorum
canım ne yemek yaptın bugün

bende işlerimi yaptım canım yemek ütü temizlik işte şimdide ps başındayım takılıyorum
canım ne yemek yaptın bugün

bugün kocişimin en sevdiği yemek var kıymalı domatesli makarnaa bayılıyor bugün onu yaptım yanında yoğurt kola dünden köfte patates var akşamda browni muzla servis yapıcam

sen ne yemekler yaptın??

Son düzenleme:
bugün kocişimin en sevdiği yemek var kıymalı domatesli makarnaa bayılıyor bugün onu yaptım yanında yoğurt kola dünden köfte patates var akşamda browni muzla servis yapıcam

sen ne yemekler yaptın??

ay inanırmısın benim kocamında en sevdiği yemek kıymalı soslu makarna beniyorlarmış yemek konusunda
bende beyaz et sote yaptım canım kırmızı ve yeşil biberli birde patlıcan ve biber dolması salatada yapacağım

ayy benim canım dolma çekti bak bende pazardan malzemesini alayım yapayım en kısa zamanda

senin menunde çok güzelmişşşşş afiyet oldun canım

erkekler nedense bayılıyor soslu makarnaya

ayy benim canım dolma çekti bak bende pazardan malzemesini alayım yapayım en kısa zamanda

senin menunde çok güzelmişşşşş afiyet oldun canım

erkekler nedense bayılıyor soslu makarnaya

sağol canım buyur gel yiyelim dolma
canım sorcaktım daha önce araya la f karıştı bu senin gelinlik hazırmı yoksa diktirdinmi

sağol canım buyur gel yiyelim dolma
canım sorcaktım daha önce araya la f karıştı bu senin gelinlik hazırmı yoksa diktirdinmi

gelinliğim hazır canım ben askıdan seçtim üstüme göre yenisi dikildi duvak taç gelin çiçegi benim tercihlerim oldu zaten ayrı satılıyordu.
kına abiyem izimrde ünlü modacının tasarımı onuda begendim bi kaç değişiklik yapıldı yine bana özel dikildi kına abiyemi aşık olarak aldım

güzel bir gelinlik canım bende tasarlıyorum gelinlik ve abiye
merak ettim o yüzden kına abiyen bu resimlerdeki kırmızı yöresel olanmı yoksa değişik bir tane dahamı giydin
severek giymek önemlidir özel günlerde
gelinlik aşk işidir bence canım seninki sana yakışmış

gelinliğim zaten ünlü bi gelinlik markasından alındı gelinliğimi ben beğenmedim sevmedimde ama alındı nasip diyelim..
kına abiyem dış çekimde giydiğim değişik elbise o kırmızı olan kına yakılırken giydiğim bindallı cnm diğer elbiseyi çıkardım bindallıyı giydim kına gecesinde düğünüm başka şehirde olunca minik bi duvak taktım

ben genel olarak strablez gelinlik çizmem mesela pek sevemedim ama bazı istisnalar güzel olabiliyor canım
tamam şimdi çözdüm senin elbise olayını güzelmiş gerçekten
önemli olan huzurun canım onlar gelip geçiciler ama insan yinede heves ediyor değilmi

evet alcaz o gelinliği zaten canım aklında kalmasın kıyamaz kocişim bana
tabi tercih meselesi gelinlik olayı
ben yaz geldimi askı olayı biter bütün elbiselerim straplezdir

evet alcaz o gelinliği zaten canım aklında kalmasın kıyamaz kocişim bana
tabi tercih meselesi gelinlik olayı
ben yaz geldimi askı olayı biter bütün elbiselerim straplezdir

canım neyi alcan onu anlamadım ben ya kafam karıştı
tabi giyim tercih meselesi rahat etmeye baglı ben strablezle rahat edemiyorum düşüyor sanki gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…