kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ay anaam çok tatlıymış maşallah yaa bayılırım bebek sevmeye yanımda olsa da bi öpseydim topidiğini

ben öeperim cnm senın yerınee allahım benı evladımla sınamasın kımseyı sınamasın ama iyiki oğlum var rabbım esracığımada nasip etsin gece ben yanıma alıyorum yatağa babası yerıne koyuyo bı bakıyom yok gene alıyom gene beşikte butun gece dolaşıyo çocuk gece bıle yanımda olsun ıstıyorum

kızlar ya benim son sayfa açılmıyor zor gönderiyorum mesajları ve birde çok uykum geldi müsade varmı

gülay cım sağol canım ebru sende iyi geceler muhabbet için teşekkürler mutlaka yine konuşalım olmazmı

merak ediyorum o duyguyu ben de eminim harika bi duygudur evlenince ilk yıl hemen düşünüyorum kısmet olursa

merak ediyorum o duyguyu ben de eminim harika bi duygudur evlenince ilk yıl hemen düşünüyorum kısmet olursa

çok güzel cnmm harıka ben 8yıl bekledım bu duyguyuı tatmak için insan yaşadığını farkedıyo ve yaşamk zorunda olduğunu yavrusuna bakabılmek için yaşamk zorunda olduğunu ben ılk doğum bır hafta hiç uyumadım ıannamadım bi çeşit şok yaşadım yanımdan alırlar gıder dıye hiç uyumadım gecelerı bıle ama en sonunda ıyıce birkin düşünce uyuyakaldım

tahmin edebiliyorum canım allah hiç ayırmasın sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…