kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

gelebekçim insan kendı kanepesini başkasını koydurtmu cnmya yok sehpa burda durcak mimar dedi ay ne bilim

zevk kişiden kişiye değişir canım ama mimarların görevi insanları evinde rahat ettirmek psikilojisine göre düzenlemek falan filan işte.böyle basit olarak gördüğümüz çoğu şeyin bir sürü açıklaması var mesela:KK31::KK31:

zevk kişiden kişiye değişir canım ama mimarların görevi insanları evinde rahat ettirmek psikilojisine göre düzenlemek falan filan işte.böyle basit olarak gördüğümüz çoğu şeyin bir sürü açıklaması var mesela:KK31::KK31:

bence iyi bir iç mimar olan eşyayı değiştirmeden çok sıkıcı bir yeri çok eğlenceli ve ferah yapıyor açıkçası ben bazı arkadaşlarımda gördüm ve beğendim
ebru sana muhalefet olsun diye demedim cidden ama güzel işler çıkartıyorlar

ay aman maşallah canım ya hatırladım şimdi sen deyince uzaktaydı demi o arad geliyordu
Allahım ayırmasın :nazar::nazar::nazar::nazar:

yazın stajı vardı fazla görüşemedik canım evet :KK31: ilk birbirimize 6. sınıfta aşık olmuştuk o başka şehirden nakil gelmişti sonra öyle devam etti ama çocukça olunca okul bitince ayılırdık biz de:KK1::KK1: son 2.5 yıldır ciddileşti ama:KK16::KK16:

yazın stajı vardı fazla görüşemedik canım evet :KK31: ilk birbirimize 6. sınıfta aşık olmuştuk o başka şehirden nakil gelmişti sonra öyle devam etti ama çocukça olunca okul bitince ayılırdık biz de:KK1::KK1: son 2.5 yıldır ciddileşti ama:KK16::KK16:

ay çok romantik canım ya bayılırım aşk hikayelerine
umarım dilediğin gibi olur bundan sorasıda

bence iyi bir iç mimar olan eşyayı değiştirmeden çok sıkıcı bir yeri çok eğlenceli ve ferah yapıyor açıkçası ben bazı arkadaşlarımda gördüm ve beğendim
ebru sana muhalefet olsun diye demedim cidden ama güzel işler çıkartıyorlar

evet tatlım televizyonda da görüyoruz çok güzel işler yapıyorlar:KK14:

X