kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

anladım canım ya güzelmiş cidden
tamam yarın koyarsan bakarız yine yemekler tamam mı bu arada

tamam canım yarın koyarım yeni resimler
zaten ayrıntılı resimleri koyamadım resim formatı izin vermiyor resimleri küçültmeme telefonumdan çekiyorum format uyumsuzluğu oluyor
pirinci ıslatım patlıcanlar közlendi soyuldu et dolapta buzu çözüldü eşim gelnice yapıcam kalanları

tamam canım yarın bakarız
işler tamam senin canım ya yalnız benim izninle kaçmam lazım şimdilik yine konuşalım olurmu

cnm kahve istiyooo körpüklü orta türk kavesı yapimde kocama zorla içireyim ayy zavallıkcık bişiden haberrsiz tv izliyo ben kahveyı böle severken o nıye sevmıyo boşanma sebebii

günaydın kızlar benim uzunzamandır burnum kanıyor ve kafam ağrıyor çok fena neden sizce esra seninde baş ağrıların oluyor sence niye burnum kanıyor ve arkasından başım ağrıyor:26:

esracım kfam çk ağrıyor burnum kanadıktan sonra senin butür sorunların oldumu

toik sahibi başka topiklerdedolaşsın tabıı bız burda topik yalnız kalmasın ıye uğraşalım

vuuuuv vefakar arkadaşım benim ya canım başka topiklerde gezmedim seni takip ediyordum sen galmeyinca kaçtım bende sağol topik için yaptıklarına

esracım kfam çk ağrıyor burnum kanadıktan sonra senin butür sorunların oldumu

canım benim baş agrıları kanamalı değil ama gerilim tipi çünkü
ama ablamında senin gibi sıkıntısı vardı onun burnnda çatlak varmış bi doktora gitsene sen film çeker bakarlar

cnm kahve istiyooo körpüklü orta türk kavesı yapimde kocama zorla içireyim ayy zavallıkcık bişiden haberrsiz tv izliyo ben kahveyı böle severken o nıye sevmıyo boşanma sebebii

yok artık kız boşama dur sende benim kocamda sevmez kahve boşayımmı yani aşk olsun

günaydın kızlar benim uzunzamandır burnum kanıyor ve kafam ağrıyor çok fena neden sizce esra seninde baş ağrıların oluyor sence niye burnum kanıyor ve arkasından başım ağrıyor:26:

gecmıs olsun ............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…