kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

iyiyim canım sıkıldım öyle konu arıyorum hiç ilginç konu bulamadım:KK1: sen napıyosun nasılsn

sağolasın canım iyiyim bende bugün forum takipte gördüm seni özlemişiz valla
bi ara muhabbet etmiştik senin ismin neydi hayatım ya bayadır konuşamadık unuttum

hoşbuldum cnm iyimsen nasılsın

dolaşırkene buldum :KK53::KK53::KK53: şimdi kendı tenını yazıyosun sevgılın tenını yazıyosun ondan fal bakıyomuş yazdım bende bakalım nolcaz :26::26::26::26:

sağol canım bende iyiyim nasıl senin ufaklık o ayakkabıları giydimi bayramda ya yerim onu

fal topiğini biliyorum ben ya ama inanmam fala filan pek

sağolasın canım iyiyim bende bugün forum takipte gördüm seni özlemişiz valla
bi ara muhabbet etmiştik senin ismin neydi hayatım ya bayadır konuşamadık unuttum

ben de özledim canım dün bayağı döktürmüştük biz sardunyamın topiğinde:118: bundan sonra buralardayım artık tatil bitti :KK31: ben hiç adımı söylememiştim bir sır gibi saklıyorum ilk günden beri:KK33::KK33:

sağol canım bende iyiyim nasıl senin ufaklık o ayakkabıları giydimi bayramda ya yerim onu

fal topiğini biliyorum ben ya ama inanmam fala filan pek

cnm giydi o tepiklendı çıkardı ben gerı gıydırdım yok cnm falla felan işim olmaz benım hiçinanmam ben gözümün gördüne bile emın olana kadar kırkkere düşünürüm öle güvensız bı tipim :KK50::KK50::KK50:

cnm giydi o tepiklendı çıkardı ben gerı gıydırdım yok cnm falla felan işim olmaz benım hiçinanmam ben gözümün gördüne bile emın olana kadar kırkkere düşünürüm öle güvensız bı tipim :KK50::KK50::KK50:

ay çıkartılırmı o ayakkabı bak sen sıpaya çok şekerd valla
bende inanmam canım ya gleceği kim blirki Alahtan başka

ben de özledim canım dün bayağı döktürmüştük biz sardunyamın topiğinde:118: bundan sonra buralardayım artık tatil bitti :KK31: ben hiç adımı söylememiştim bir sır gibi saklıyorum ilk günden beri:KK33::KK33:

ha öylemi canım ya ben de yazmıştın zannettim gelebek derim bende farketmez canım öğrenciydin sanırım birde kerinin takipçisi
evet sardunya olsa gelir buraya zaten frketmiyor ya onun topikteyiz ya da burda

X