kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

sonunda gelebildim
işlerim bitti sayılır 3 makina çamaşır yıkandı daha 3 makina var
yemeğiminde bi kısmı hazır kalanını kociş gelince yapıcam
esroşumm sen napıyosun bakayım

merhaba canım nasılsın bende albümüme resmimi koydum canım bakarsan

sonunda gelebildim
işlerim bitti sayılır 3 makina çamaşır yıkandı daha 3 makina var
yemeğiminde bi kısmı hazır kalanını kociş gelince yapıcam
esroşumm sen napıyosun bakayım

maşallah canım baya iş görmüşsün o ne çamaşır kız öye biriktirdinmi ne yaptın ayyy bide onların ütüsü var şimdi
ben burdayım canım ya ha takılıyoruz işte

esracım ben çıkıyorum mehmet uyandı yemekde yapacam iyi sohpetler akşam görüşelim canım olurmu öptüm maviş gözlerinden

esracım ben çıkıyorum mehmet uyandı yemekde yapacam iyi sohpetler akşam görüşelim canım olurmu öptüm maviş gözlerinden

canım tamam bak işine öp benim için o tatloşu akşam için söz veremem ama gelmeye çalışırım hoşçakal

tamam esracım teşekkürler ben çıkıyım da yemeğimi yapıyım görüşürüz canım sana iyi sohpetler resimleride sileyim artık

maşallah canım baya iş görmüşsün o ne çamaşır kız öye biriktirdinmi ne yaptın ayyy bide onların ütüsü var şimdi
ben burdayım canım ya ha takılıyoruz işte

biriktirmedim tatlım renkler birbirini uymayınca öyle oldu

beyazları yıkadım koyu renkleri yıkadım şimdi bi nevresim takımı yıkanıyor sonra acık renkleri orta koyuları en sonda havluları atıcam

biriktirmedim tatlım renkler birbirini uymayınca öyle oldu

beyazları yıkadım koyu renkleri yıkadım şimdi bi nevresim takımı yıkanıyor sonra acık renkleri orta koyuları en sonda havluları atıcam

oho maşallah canım ya yıka yıka temiz olsun canım resimleri hemen sildin geri sanırım ama baktım ben o arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…