kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

sanada selaaaammmmmm canım ne yemek yapıyorsun hayatım maşallahın var erkenden ya

iyiyim tatlım sen nasılsın

bügün menüm güzel oldu patlıcan ezmesi yapıcam yoğurtlu bonfile pilav salata var

üşenmezsem bide tatlı yapcam

sen neler yaptın bugün

iyiyim tatlım sen nasılsın

bügün menüm güzel oldu patlıcan ezmesi yapıcam yoğurtlu bonfile pilav salata var

üşenmezsem bide tatlı yapcam

sen neler yaptın bugün

ay nefismiş yemekler ya bu ara nedense size çok gelesim var benimde
ben de sulu köfte pilav var canım bişey daha yapcam ama karar vermedim daha
birde rus salatsı yapıcam

ESRA BENDE BÖYLE BİR BAYANIM BİRBİRİMİZİ TANIDIK ÇOK MEMNUN OLDUM SEN ÇOK GÜZEL BİR BAYANSIN SANA DEMİŞTİM YA TAM 30 YAŞ OLKUN KADIN YAŞI ÖYLESİN GÖZLERİN ÇOK GÜZEL CANIM

ESRA BENDE BÖYLE BİR BAYANIM BİRBİRİMİZİ TANIDIK ÇOK MEMNUN OLDUM SEN ÇOK GÜZEL BİR BAYANSIN SANA DEMİŞTİM YA TAM 30 YAŞ OLKUN KADIN YAŞI ÖYLESİN GÖZLERİN ÇOK GÜZEL CANIM

çok sağol canım sende çok güzelsin maşallah ya oğlun çok sevimli eşinde çok hoş yakışmışsız Allahım ayırmasın inşallah
bu arada canım forumda büyük harf yazmak yasak bu yüzden karekterlerini küçült uyarı gelmesin
sen ne zaman evlendin canım

neden yasak canım tamam ben 18 ocak 2009'da evlendim canım

8 senenin tecrübesi var dğilmi çok sıcak ve samimisin canım

tecrübe yok desem yalan olur canım ya eşimin ailesi sülalesi çok kalabalık böyle aileye gelin olmakta zor tabiki
sağol canım sende çok samimisin zannetme herkesle muhabbet ederim senin gibi özel insanlar olması lazım ancak fatoşum

ayyyy eridim yani kişilik olarak cok canlı kıpır kıpır sın çoğu şeyi içinde tutan ama anlatamayan ama kendini de bırakmayan biri olarak gördüm serni güçlü duruyorsun

sonunda gelebildim
işlerim bitti sayılır 3 makina çamaşır yıkandı daha 3 makina var
yemeğiminde bi kısmı hazır kalanını kociş gelince yapıcam
esroşumm sen napıyosun bakayım

ayyyy eridim yani kişilik olarak cok canlı kıpır kıpır sın çoğu şeyi içinde tutan ama anlatamayan ama kendini de bırakmayan biri olarak gördüm serni güçlü duruyorsun

genelde acımı içimde ama sevincimi paylaşarak yaşarım canım doğru bildin yani dinlemeyi severim insanlarıda
güçlü olma konusu ise öncedendi şimdi ilaçlarım olmadan biraz zayıf hissediyorum doğrusu ama yinede çok şükür günümüze
Allahım kimseye kaldıramayacağından fazla yük yüklemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…