kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

yok canım sorun yok sen ev hanımıısın canım çocuklarına yalnızmı bakıyorsun

ev hanımıyım evet ama pek yanlız baktıqım söylenemez.. yani b sene öncesine kadar annemleydik.bi senedir sakaryada yaşıyoruz ve yanlızım.ama çok şükürkii en iyi destekçim yani kocam var.o benden daha ilqili özelliklede hamile olduqum şu dönemde.aslında doqururken en çok ona güveniyorum desem yeridir :) zaten artık büyüdüler okuldu kurstu öylegeçiyo vakitleri pc ve playstation da var tabi karınları acıkmasa beni aramayacaklar nerdeyse..

amaan sevgili meselesi işte..çok yoruldum kızlar çok..sevgim yoruldu kalbim incindi kafam yoruldu ve kararsızım..:

ne güzel eşinin destek olması canım
evet erkek çocuğu olunca oyunlar flan vazgeçilmezleri oluyor
çok küçük evlenmişsin sanırım

yoksa sadecekız olsun dıyemı düşünüyorsun eğer öleyse kendını tehlıkeye atma yınede senın bılıcen iş

yoo asLaaa aklıam bile qelmez böyle bişey...ben oqulcuklarımla çok mutluyum..onlarda bana kız getirirler büyüyünce kızımda olmuş olur. yeterki saqlıklı ve hayırlı olsunlar.

amaan sevgili meselesi işte..çok yoruldum kızlar çok..sevgim yoruldu kalbim incindi kafam yoruldu ve kararsızım..:

hımmmanladım canım anlat biraz istersen böylece sana destek olabiliriz yoksa bişey diyemeyiz
seni iraz tanıyabilirmiyiz bu arada

ne güzel eşinin destek olması canım
evet erkek çocuğu olunca oyunlar flan vazgeçilmezleri oluyor
çok küçük evlenmişsin sanırım

evet 17de evlendim liseden sonra hemen..ama hiç pişman deqilim..Evimi kocamı çocuklarımı hayatımı çok seviyorum..ne kadar şükür etsem azdır diye düşünüyorum.

yoo asLaaa aklıam bile qelmez böyle bişey...ben oqulcuklarımla çok mutluyum..onlarda bana kız getirirler büyüyünce kızımda olmuş olur. yeterki saqlıklı ve hayırlı olsunlar.

allah gönlune göre versın aslında bende 3 tane çocuğum olsa şikayet etmem hepsi erkek olsada sorun olmaz ama yetebılırmıyım onu bılmıyorum

evet 17de evlendim liseden sonra hemen..ama hiç pişman deqilim..Evimi kocamı çocuklarımı hayatımı çok seviyorum..ne kadar şükür etsem azdır diye düşünüyorum.

önemli olan zamanından çok doğru karar olup olmaması canım sen mutluysan ne hoş
Allah daim etsin inşallah

allah gönlune göre versın aslında bende 3 tane çocuğum olsa şikayet etmem hepsi erkek olsada sorun olmaz ama yetebılırmıyım onu bılmıyorum

kadınların özelliklede ailelri ve çocukları olunca yetemeyeceqi hiç bi şey olmadıqını düşünüyorum:))beş yaşına kadar sıkıntılı bi dönem oluyo sonrası daha kolay .mesela benim b
yük oqlum artık baqlasamda durmuyo benimle ..ya oyunda ya futbolda ...az bi sıkıntı oluyo evet ama onada deqer diye düşünüyorum..Cnnet ayaklarımız altına boşuna serilmemiş dimi :))

hımmmanladım canım anlat biraz istersen böylece sana destek olabiliriz yoksa bişey diyemeyiz
seni iraz tanıyabilirmiyiz bu arada

anlatırken ağlamaktan korkuyorum da ondan biraz özet geçtim:) anlatıyım bakalm..okuyorum üni öğrencsyim genelde takılırım burda ama öle çok tanınmıyorum:) 4 yıllk bi ilşkim var..sevgilmn önce en yakın arkdşmdan hoşlandgnı duydum bunu sevglme söyledm yok öyle bişey istersen yüzleşrim fln dedi..daha snra bşka bi kız daha duydum ve syledgmde yeminler sözler bugne kadr yalvarmamş adamdan yalvarmalar duydum..aptal gb hssettm kndimi..seviyorum da hem de çok.o yüzden elimn tersiyle bi kenara atamıyorum belki de..o kadar düşünceliyim kii kararszlktan napcağmı blmiyorum..

anladım canım ama şu bir gerçekki sen sadecce duyumlar üzerine konuşuyorsun
eğer eminsen başka kızlar olduğuna çok sevsende hemen bırak onu ama emin değilsen ve o yok diyorsa yargısız infaz yapma
emin olana kadar bekle
ve sakın ağlama dik dur

şüpheyle hiç bıyerevarılmaz hiç uzatma 1 aya unutursun sürekli şüphelenmekten ıyıdır bu erkeklere tavız verdıkçe sınırlarını zorluyolar ateş olmayan yerde duman olurmu hem

sendende canım severekmi evlendin eşinle görücü usululumu

asLında severek ama çok uzun deil 10 qünde severek :))sanırım bu biraz şans yada kader işi gibi...senelerce sevenler varki altı ayda ayrılabiliyo yada mutsuz evlilikler yaşayabiliyo..bazısıda qörücü usulü ama hala evli.. bilemiyorum ama biraza bizim hayattan ne beklediqimizlede alakalı olabilir.bi söz varya hayat sana limon vermişse limonata yaparsın qibi :) belkide içinde bulunduqumuz koşullardan en iyi şeilde yararlanmak gerekiyodur isyan edip vah vah lanmaktansa diyede düşünüyorum.

kızlar ben bu gecelik kaçıyorum izninizle
yeni katılan arkadaşlar her daim bekleriz buyurun gelin ebrucum sen zaten elibin parçası oldun takıl
bu ara biraz tenha oluyor ramazan dolayısıyla ama daha neşeli günlerde gelecek

sanırım ben çocuğum olsun ama ekonomık özgürlüğümde olsun istıyorum eş nekadar kazanırsa kazansın

şüpheyle hiç bıyerevarılmaz hiç uzatma 1 aya unutursun sürekli şüphelenmekten ıyıdır bu erkeklere tavız verdıkçe sınırlarını zorluyolar ateş olmayan yerde duman olurmu hem
katılıyorum yorumuna cnm benim içinde Şüphe tek qerçektir.. he tabi bu demek deil tek bi lafla yıllarını çöpe at..ama sen şüphelenebiliosan ters giden birşeyler vardır mutlaka bu durumda.gerçekten güvensen şüphelenmezdin..güven sevgidende öncedir (bence) kimsede aşkından ölmez üzülme hepsi qeçiyo ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…