kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

sana katılıyorum canım çok haklısın mutlu olmak bazen ellleriizde

Çok memnun oldum esraumarım tekrar qörüşürüz..Sohbet için teşekkürLer.Allaha emanetsin..hayırlı qeceler..

kızlar hepinize kocaman öpücükler
benden sora gelenlere selamlar sizede iyi muhabbetler
hoşçakalın

sağol cnm artık kendımı okadarda yepisyeni hissetmıyorum zaten bende çıkıyorum gözlerim uyuyo

güven sevgidende öncedir kesınlıkleee

sanırım ben çocuğum olsun ama ekonomık özgürlüğümde olsun istıyorum eş nekadar kazanırsa kazansın

tabii bu senin en doqal hakkın bencede..ayrıca insanın kendini ii hissetmesini özqüvenide saqlıyo.böylece daha bilinçli ve ruh halidaha saqlıklı bi anne ve birayde oluyo insan.bede iki seneye kadar çalışıyodum aslında..biraz yorulmuştum ama çocuklarda olunca.. bir sene dinlendim.. sonrada hamilelik işte. nasip inş bi iki seneye başlarım tekrar bi yerlerden...

dogru geçiyordur elbet.insanlar nelere alışmıyorlar ki..ama işte zaten çok zor bi dönemdeyim kendi içimde,bide oyle bişeyi yaşamam beni çok kötü yapar..

uykucularrrrrrrrrrrr uyanın sabah oldu bana çoktan olduda daa yenı fırsat buldum dınlenmeyee bugun benım pamuşum 5.ayına gırdı ne güzel bı gun herkese hayırlı gunler olsunn

uykucularrrrrrrrrrrr uyanın sabah oldu bana çoktan olduda daa yenı fırsat buldum dınlenmeyee bugun benım pamuşum 5.ayına gırdı ne güzel bı gun herkese hayırlı gunler olsunn

günaydın canım..
allahım nice sağlıklı aylara, yaşlara eriştirsin inş..

tünaydınnnnnnnnnn...Hayılı oLsun Canım Her qününüz böyL eqüzeL qeçsin inş. bende buqün Zonquldaqa qidecem bi hafta yokum aranızda...Kendinize ii bakın Rabb^ime emanet oLun ..

Günaydınlarr Allah uzun sağlıklı ömür versin pamuşunuza
amin cnm
günaydın canım..
allahım nice sağlıklı aylara, yaşlara eriştirsin inş..
çok sağol bunada amin
tünaydınnnnnnnnnn...Hayılı oLsun Canım Her qününüz böyL eqüzeL qeçsin inş. bende buqün Zonquldaqa qidecem bi hafta yokum aranızda...Kendinize ii bakın Rabb^ime emanet oLun ..
sağolasın dıkkat et hayırlı yolculuklar

atmışken sandelyeden atsana kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…