kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

sinema kültürüm çok zayıf benım ben dızı bıle takip edememki sıkılırım hemen cnm başbaşamı kaldık ne çok sordum kaçtı hamiş arkadaşta :KK17::KK17::KK17::KK17:

yok canım kaçmaz ya cevap yazmaya gidince konu dışı gibi görünüyor bu forumda da ondan
bende dizi çok takiip etmem 1-2 dizi en fazla ama sinema severim

biri 10 diqeride 7 yaşında bense 28 ...normal doqum deil maalesef ilki sezeryan olduqu için diqerleride öyle devam ediyor mecburen.ama normal doqum olmasını çok isterdim.

biri 10 diqeride 7 yaşında bense 28 ...normal doqum deil maalesef ilki sezeryan olduqu için diqerleride öyle devam ediyor mecburen.ama normal doqum olmasını çok isterdim.

maşallah canım genç anne olmuşsun sen peki kızmı erkekmi çocukların
evet normal doğum daha sağlıklı canım ama hayırlısı artık kısmetin öyleymiş

sezaryanda ıkı doğum hakkı verıyolar dıye bılıyorum ondan normal sandım olsun sezaryenda okadar korkulucak bişi değil tabı doğla olana göre zor ama napalım bende sezeryanla doğum yaptım eveçıkınca bır gun bıle yatmadım hatta hastanede bıle bır gece kaldım bebğimede çoğunlukla yalnız baktım şimdiki sezaryanlarda ınsan çabuk toparlıyo

hepside erkek :)) bunu kız olur diye pek umutluyduk ama çok şükür Rabb^ime şuan saqlıklı olması yeter.umaRım hep böyLe de qider.SaqsaLim kucaqıma alırım inş Topraqımı ..

sezaryanda ıkı doğum hakkı verıyolar dıye bılıyorum ondan normal sandım olsun sezaryenda okadar korkulucak bişi değil tabı doğla olana göre zor ama napalım bende sezeryanla doğum yaptım eveçıkınca bır gun bıle yatmadım hatta hastanede bıle bır gece kaldım bebğimede çoğunlukla yalnız baktım şimdiki sezaryanlarda ınsan çabuk toparlıyo

kardeşimde sezeryanla yaptı canım geçen yıl aynı zamanda hem doğum hemde miyoom ameliyatı oldu
ama maşallah oda toparladı senin gibi hemen

hepside erkek :)) bunu kız olur diye pek umutluyduk ama çok şükür Rabb^ime şuan saqlıklı olması yeter.umaRım hep böyLe de qider.SaqsaLim kucaqıma alırım inş Topraqımı ..

maşallah canım nazar değmesin :nazar::nazar::nazar::nazar: ALLAH sağlıkla kucağına lmayı nasip etsin inşallah
benimde yiğenim olacak yakında herkes bi hevesle bekliyor herkesin çocuğu sağlıklı uğurlu olsun umarım

Pardon ya anladım tamam :))) kendi sorduqum soruyu unuttum sanırsam özürdilerim...Umarım Allah kalbine qöre verir canım Herşeyin hayırlısı..

4e kadar yolu var diye biliyorum :) yani etrafımda 4 taneye kadar yapan var ama tabi ypışıklıklar çok oluyo mesane inceliyo falan filan tehlikei oluyo yani...gerçi ben 4.yüde düşünüyorum Allah biliyo ya :)

maşallah canım nazar değmesin :nazar::nazar::nazar::nazar: ALLAH sağlıkla kucağına lmayı nasip etsin inşallah
benimde yiğenim olacak yakında herkes bi hevesle bekliyor herkesin çocuğu sağlıklı uğurlu olsun umarım

Aminnnn Canım Aynı iyi temennilerle.. umarım hayırlısıyla gelir yiqeninde ..dediqin qibi Rabb^im tümmeekleri korusun ailelerine baqışlasın inş.

4e kadar yolu var diye biliyorum :) yani etrafımda 4 taneye kadar yapan var ama tabi ypışıklıklar çok oluyo mesane inceliyo falan filan tehlikei oluyo yani...gerçi ben 4.yüde düşünüyorum Allah biliyo ya :)

yoksa sadecekız olsun dıyemı düşünüyorsun eğer öleyse kendını tehlıkeye atma yınede senın bılıcen iş

valla ne deyim canım 4 çocuk cesaret işi düşünmesi bile
ama bakacak durumu olan insanda evlat sahibi olmayı ister tabiki

X