kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

asLında severek ama çok uzun deil 10 qünde severek :))sanırım bu biraz şans yada kader işi gibi...senelerce sevenler varki altı ayda ayrılabiliyo yada mutsuz evlilikler yaşayabiliyo..bazısıda qörücü usulü ama hala evli.. bilemiyorum ama biraza bizim hayattan ne beklediqimizlede alakalı olabilir.bi söz varya hayat sana limon vermişse limonata yaparsın qibi :) belkide içinde bulunduqumuz koşullardan en iyi şeilde yararlanmak gerekiyodur isyan edip vah vah lanmaktansa diyede düşünüyorum.

sana katılıyorum canım çok haklısın mutlu olmak bazen ellleriizde

kızlar ben bu gecelik kaçıyorum izninizle
yeni katılan arkadaşlar her daim bekleriz buyurun gelin ebrucum sen zaten elibin parçası oldun takıl
bu ara biraz tenha oluyor ramazan dolayısıyla ama daha neşeli günlerde gelecek

Çok memnun oldum esraumarım tekrar qörüşürüz..Sohbet için teşekkürLer.Allaha emanetsin..hayırlı qeceler..

kızlar hepinize kocaman öpücükler :KK54::KK54::KK54::KK54:
benden sora gelenlere selamlar sizede iyi muhabbetler
hoşçakalın:KK3::KK3::KK3:

kızlar ben bu gecelik kaçıyorum izninizle
yeni katılan arkadaşlar her daim bekleriz buyurun gelin ebrucum sen zaten elibin parçası oldun takıl
bu ara biraz tenha oluyor ramazan dolayısıyla ama daha neşeli günlerde gelecek

sağol cnm artık kendımı okadarda yepisyeni hissetmıyorum zaten :KK9::KK9:bende çıkıyorum gözlerim uyuyo

katılıyorum yorumuna cnm benim içinde Şüphe tek qerçektir.. he tabi bu demek deil tek bi lafla yıllarını çöpe at..ama sen şüphelenebiliosan ters giden birşeyler vardır mutlaka bu durumda.gerçekten güvensen şüphelenmezdin..güven sevgidende öncedir (bence) kimsede aşkından ölmez üzülme hepsi qeçiyo ...

güven sevgidende öncedir kesınlıkleee

sanırım ben çocuğum olsun ama ekonomık özgürlüğümde olsun istıyorum eş nekadar kazanırsa kazansın

tabii bu senin en doqal hakkın bencede..ayrıca insanın kendini ii hissetmesini özqüvenide saqlıyo.böylece daha bilinçli ve ruh halidaha saqlıklı bi anne ve birayde oluyo insan.bede iki seneye kadar çalışıyodum aslında..biraz yorulmuştum ama çocuklarda olunca.. bir sene dinlendim.. sonrada hamilelik işte. nasip inş bi iki seneye başlarım tekrar bi yerlerden...

katılıyorum yorumuna cnm benim içinde Şüphe tek qerçektir.. he tabi bu demek deil tek bi lafla yıllarını çöpe at..ama sen şüphelenebiliosan ters giden birşeyler vardır mutlaka bu durumda.gerçekten güvensen şüphelenmezdin..güven sevgidende öncedir (bence) kimsede aşkından ölmez üzülme hepsi qeçiyo ...

dogru geçiyordur elbet.insanlar nelere alışmıyorlar ki..ama işte zaten çok zor bi dönemdeyim kendi içimde,bide oyle bişeyi yaşamam beni çok kötü yapar..

uykucularrrrrrrrrrrr uyanın sabah oldu bana çoktan olduda daa yenı fırsat buldum dınlenmeyee bugun benım pamuşum 5.ayına gırdı ne güzel bı gun :KK9::KK9::KK9::KK9:herkese hayırlı gunler olsunn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

uykucularrrrrrrrrrrr uyanın sabah oldu bana çoktan olduda daa yenı fırsat buldum dınlenmeyee bugun benım pamuşum 5.ayına gırdı ne güzel bı gun :KK9::KK9::KK9::KK9:herkese hayırlı gunler olsunn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tünaydınnnnnnnnnn...Hayılı oLsun Canım Her qününüz böyL eqüzeL qeçsin inş. bende buqün Zonquldaqa qidecem bi hafta yokum aranızda...Kendinize ii bakın Rabb^ime emanet oLun ..

Günaydınlarr Allah uzun sağlıklı ömür versin pamuşunuza :21:
amin cnm :nazar::nazar:
günaydın canım..
allahım nice sağlıklı aylara, yaşlara eriştirsin inş.. :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:
:21:
çok sağol bunada amin :KK9:
tünaydınnnnnnnnnn...Hayılı oLsun Canım Her qününüz böyL eqüzeL qeçsin inş. bende buqün Zonquldaqa qidecem bi hafta yokum aranızda...Kendinize ii bakın Rabb^ime emanet oLun ..
sağolasın dıkkat et hayırlı yolculuklar

atmışken sandelyeden atsana kız:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X