kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

amin cnm 3buçuk aylık

iyi çok şükür tek derdımız havanın sıcak olması allah affetsin ama cidden kavruluyoruzyaa

sorma canım ya ben sıcağı pek severim normalde hiç sıkılmam ama bu sene ben bile daralıyorsam cidden sıcak demektir

sorma canım ya ben sıcağı pek severim normalde hiç sıkılmam ama bu sene ben bile daralıyorsam cidden sıcak demektir

ankaranın kışı kıştır öle derler bu sene yazıda iyice yaz oldu galiba haberlerde bile en çok ankaranın sıcağından bahsedılıyor

idare ediyorum çok şükür ya mersindenim ben=) kpss gircem seneye onla uğraşyorum kk ne de yeni üye oldum başka ne desem ki bilemedim=)

bende mersıne gıtmeyı cok ıstıyorum ya cok guzelmıs orası tam yazlık bı yermıs denızı felan baya guzelmıs dıyorlar :)

ankaranın kışı kıştır öle derler bu sene yazıda iyice yaz oldu galiba haberlerde bile en çok ankaranın sıcağından bahsedılıyor

kışın soğuk meşhurdur cidden tamamen kuru ayaz olur burası yyazıda çok bunaltıcı oldu hayırlısı artık

amin ama biraz erken değilmi öğrenci değilmiydin sen

erkeenn hemde daha cok erken ama bı bayanın tek ıstegı odur zaten anne olmak hanı hayaller kurarsın ya bende su an o aşamalardayım ıste heheh :) ama daha cok erken benım ıcınde daha 20 yasındayım şöyle bı 25 felan oluym tam zamanları ondan sonra dıye dusunuyorm ama Allah bılır orasını :)

hanı vıdeo paylaşıyorlarya şarkı felan onu nasıl yapıyolardı bilen varsa yardımcı olabılırmı

hadi hayırlısı bakalım

kızlar bu gece ben biraz erken kaçıcm müsadenizle
sahur yapcazda artık kusura bakmayın artık siz devam edin
hepinizi çok öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…