kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

8 sene maşallah allah bozmasın =)
bu arad kışın bende ankaradaydım ilk gelişimdi dondum (gerçi ben kayseride okuyorum soğuğa alıştım biraz ama ) ondan ısınamadım oraya.

8 sene maşallah allah bozmasın =)
bu arad kışın bende ankaradaydım ilk gelişimdi dondum (gerçi ben kayseride okuyorum soğuğa alıştım biraz ama ) ondan ısınamadım oraya.

amin darısı başına canım kayseriye gittim bilirim bende kırıkkalede okumuştum

bende memnun oldum canm ekimde 2 yıl olicek sizin canm?
kendimi yormadan klima karşısında falan yapsam olur mu acep:KK1: sonuçta yapmış oluyorum hehe
yok ama sonbahar gelsin yapcam=)

bende memnun oldum canm ekimde 2 yıl olicek sizin canm?
kendimi yormadan klima karşısında falan yapsam olur mu acep:KK1: sonuçta yapmış oluyorum hehe
yok ama sonbahar gelsin yapcam=)

bızım bu mayısda 5 yıl oldu canım :) bıdakı mayısta 6 ınsallah :) allah ayırmasın hıc bırımızı :)

bızım bu mayısda 5 yıl oldu canım :) bıdakı mayısta 6 ınsallah :) allah ayırmasın hıc bırımızı :)

hey maşallah allah bozmasın canm=) e evlilik düşünüyomusunuz canm ne zaman
bizim de nice 5-6 yıllara inşallah ama umarım evlenmiş oluruz o zamana:26:

hey maşallah allah bozmasın canm=) e evlilik düşünüyomusunuz canm ne zaman
bizim de nice 5-6 yıllara inşallah ama umarım evlenmiş oluruz o zamana:26:

tabıkı zaten tek dusuncemız o canım :) dusunuyoruz ama once bı okullar bıtsın askerlıgını yapsın gelsın oyle dusunuyoruz sımdı evlensek okullar bı yandan sonra askerlık bı yandan yanı oyle zorlamaya gerek yok kendmzı zaten daha kac yasındayız ıslerımızı elımıze alalım en azından o bı işini elıne alsın o zaman hazırlıklara baslarız artık :)

tabıkı zaten tek dusuncemız o canım :) dusunuyoruz ama once bı okullar bıtsın askerlıgını yapsın gelsın oyle dusunuyoruz sımdı evlensek okullar bı yandan sonra askerlık bı yandan yanı oyle zorlamaya gerek yok kendmzı zaten daha kac yasındayız ıslerımızı elımıze alalım en azından o bı işini elıne alsın o zaman hazırlıklara baslarız artık :)

çok doğru düşünüyorsun cnm evlılık herzaman olucak şey ama okumanın bi zamanı var tabı ılerdede okur okucam dıyen ama şimdiki gibi olmaz

doğru diyosun canm hayırlısı artık:) ne okuyosun

ben lıseyı bırakmıstım canım zamanında bazı sorunlar yuzunden acıktan devam ettm sonra o da eylulde bıtıor ıste artık sonunda ama cok zorlandım acık lısede sozelcı olmama ragmen ... ıste ondan sonra da lys ye hazırlanıcam :) sen ne okuyorsun ?

Slm kizlar nasilsiniz sohpetiniz guzel kiskandim....bizim biciriklar daha uyumadi bir uyitim burdaysaniz eger sohpete bende katilirim....once bir slm verim dedim..

anladım canm. mat öğretmenliği okuyorum ben canm sen de eylülde bitirir istediğin yer neresiyse gidersin inşallaah:)

X