kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Lütfen bu sıcakta oruç tutanlara acımayın. Onlar Afrikalı aç insanlar değil, cennete köşk inşaa eden zeki girişimcilerdir........ harıkaaa

off offf şu kafam hep mi karısık olur hep mi ? şöyle ne zaman rahat olcak bişeyi düşünmüyo olcam..ahh ne zaman

hoşgeldin ya senın nikinihep buguse dıye okuyorum gözlerım problemlısanırım ay ewtt bende istiyorum kışşş duş almaktan derilerim eskıdı

busege de sen buse de yeter :) gunde kac defa dus alıorum bılmıyorum saymıyorum artık bıde hanı sıcaklar arttıkca deprem olur derler ya korkuyorum allah korusun yanıyoruz vallahı

busege de sen buse de yeter :) gunde kac defa dus alıorum bılmıyorum saymıyorum artık bıde hanı sıcaklar arttıkca deprem olur derler ya korkuyorum allah korusun yanıyoruz vallahı

aman allah korusun 3.katta oturuyorum aşada inemeyız salllanır urruuz nerden aklıma düşürdünn :26::26::26::26:

aman allah korusun 3.katta oturuyorum aşada inemeyız salllanır urruuz nerden aklıma düşürdünn :26::26::26::26:

allah korusun tabı canım bızde 2.katta oturuyoruz valla neyse konusmayalım kotu kotu seyler olmaz bısey :))) cok sıkılıo ınsanın canı yazın kışın da bı baska sıkılırız gercı yaz gelsın kış olsun derız kış olsun yaz gelsın artık derız ınsanoglu degılmıyız işte :)

ben kışında kışı severımya hele yağmurlar yağsın kar yağsın bayılırım sürekli melankolık bı halım var benım nedense özel olmassa hangı ılde oturuyordun

ben kışında kışı severımya hele yağmurlar yağsın kar yağsın bayılırım sürekli melankolık bı halım var benım nedense özel olmassa hangı ılde oturuyordun

ben çanakkalede oturuyorum :) bende aynı sekılde severım kışı yağmura hele bayılırım cocuklar gıbı cıkarım dısarı ne semsıye alırım ne baska sey :) sonra da gelırım eve otururum camın kenarına sıcacık bı kahve yada cayımı alır oyle yağmuru ızlerım kar ıcınde aynı sey gecerlı cok hosuma gıder ama bu yaz hele bu sıcaklr cok zorluo ınsanı ya

nasıl gidiyor canım çanakkaleliydin ama başka bişey hatırlemıyorum öğrenci olabilirmisin acaba

evet canım canakkalelıyım ogrencıyım ama açık ogretımde okuyorum oyle okula gıdıp gelmıyorum yanı :) 20 yasındayım ... Peki sen ? iyi gidiyor ıste monoton hayat hergun aynı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…