kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

evet canım canakkalelıyım ogrencıyım ama açık ogretımde okuyorum oyle okula gıdıp gelmıyorum yanı :) 20 yasındayım ... Peki sen ? iyi gidiyor ıste monoton hayat hergun aynı :)

ben bu topiğn ablasıyım canım 30 yaşınddayım evliyim 8 senelik çalışmıyorum ankarada oturuyorum
bizim hayatımızda monoton diyebiliriz kısaca

ben bu topiğn ablasıyım canım 30 yaşınddayım evliyim 8 senelik çalışmıyorum ankarada oturuyorum
bizim hayatımızda monoton diyebiliriz kısaca

olsun ne guzel ıste :) ankarada cok fazla akrabam var yılda bı kere gelıyorum oralara kımbılır orası nasıl sıcaktır sımdı :S

hemde nasıl sıcak canım ya tahammül etmek zor cidden Allah yardımcımız olsun

yıne bızde denız var hıc yoktan onun da yardımı oluo bıze ama ankarada o da yok havuzlara felan gıtsenız kımbılır nasıl kalabalıktır Allah yardımcımız olsun cıdden hepımızın ablacım :)

ben çanakkalede oturuyorum :) bende aynı sekılde severım kışı yağmura hele bayılırım cocuklar gıbı cıkarım dısarı ne semsıye alırım ne baska sey :) sonra da gelırım eve otururum camın kenarına sıcacık bı kahve yada cayımı alır oyle yağmuru ızlerım kar ıcınde aynı sey gecerlı cok hosuma gıder ama bu yaz hele bu sıcaklr cok zorluo ınsanı ya
ewt cnm aynı benım kafadasın :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: arası verdımde benım sıpa bile sıcaklardan huzursuz 2 saatte bı uyanıyo

selam kızlar ne habersiniz

hoşgeldin

yıne bızde denız var hıc yoktan onun da yardımı oluo bıze ama ankarada o da yok havuzlara felan gıtsenız kımbılır nasıl kalabalıktır Allah yardımcımız olsun cıdden hepımızın ablacım :)

havuzlar an baba günüdür canım ya bide ramazan da gidilmiyor işte
çanakkale en görmek istediğim şehirlerden biri eşimle gelmeyi çok istiyoruz
şehitler diyarı derler buralarda çanakkale için

havuzlar an baba günüdür canım ya bide ramazan da gidilmiyor işte
çanakkale en görmek istediğim şehirlerden biri eşimle gelmeyi çok istiyoruz
şehitler diyarı derler buralarda çanakkale için

cok gezdım ankara ızmır ve dıger sehırler ama çanakkale bambaskadr belkı benım memleketım dıye bana oyle gelıyor ama gelen gıtmek ıstemez genelde gıtse bıle ozler gerı gelır buralara gezılcek gıdılcek gorulcek o kadar cok yer var kı ben bıle doğma buyume canakkalelym daha gezmedıgım bırsuru yerı vardır :)

cok gezdım ankara ızmır ve dıger sehırler ama çanakkale bambaskadr belkı benım memleketım dıye bana oyle gelıyor ama gelen gıtmek ıstemez genelde gıtse bıle ozler gerı gelır buralara gezılcek gıdılcek gorulcek o kadar cok yer var kı ben bıle doğma buyume canakkalelym daha gezmedıgım bırsuru yerı vardır :)

ewt çanakkale çok güzel ıkıkere gelmiştim ama pek gezemedım benım için bi şehirde deniz varsa orası güzeldir acayip severım denızı ılla yaz olcak dıye bişi yok kışın bile çok severım acayip enerji verır bana bizde eşimle çanakkale konya istanbul böyle bı tura katılmak istiyoruz hep

haklısın canım görmeyi çok isterim cidden biz şehit ailesiyiz bu yüzden dahada çak ilgimiz var galiba

ewt çanakkale çok güzel ıkıkere gelmiştim ama pek gezemedım benım için bi şehirde deniz varsa orası güzeldir acayip severım denızı ılla yaz olcak dıye bişi yok kışın bile çok severım acayip enerji verır bana bizde eşimle çanakkale konya istanbul böyle bı tura katılmak istiyoruz hep

buraya gelen turlar felan cok oluyor bırıne katılın sızde gelın ufaklıgıda getırın denıze gırsın burda :))

X