kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

yok canım muhabbet olsun diye sordum bi gidip ses vermiyon bidaha anlatsana biraz kendinden bahset

ünvrsteye hazzrlanıom sanrm seneye bidaha grecem .mm gezmeyi severm ama hep evde oturrm .evcilim. braz utangacm. sosyafobik yani.arkadaşları severm . yanlzlktan nefret edrm

ünvrsteye hazzrlanıom sanrm seneye bidaha grecem .mm gezmeyi severm ama hep evde oturrm .evcilim. braz utangacm. sosyafobik yani.arkadaşları severm . yanlzlktan nefret edrm

anlaşılan bu sene üni şçş istediğin puan olmadı hayırlısı olsun canım
bende gezmeyi severim ama dışarıdada çabuk bunalırım arkadaşların çokmudur peki
sen evin büyük çocuğusun sanırım

evet ünverste anladğn gbi. arkadaşm çok deil hele okul btnce iice ayrldk. evin byk çocuuğym evet . genelde sakin ve monoton bi hayatm var ama aile en byk saadet tabi .a llah ekskliklerini vermesn

Son düzenleme:
evet ünverste anladğn gbi. arkadaşm çok deil hala okul btnce iice ayrldk. evin byk çocuuğym evet . genelde sakin ve monoton bi hayatm var ama aile en byk saadet tabi .a llah ekskliklerini vermesn

amin canım çok haklısın sen 20 yaşındasın ama olgunsun bence senin ablan yaşındayım bu yüzden aferin sana canım

şmdi şölee düşün allah etmie bi halszlğn tutar ilaç alman gerekrse 60 gün tutman gerekir

evet canım çok haklısında işte tutmamakyta tuhaf geliyor senelerdir tutarım çünkü ben
bu arada ben müsadenle kaçıyorum canım eşim gelcekte şimdi ken iyi bak öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…