kendimi eşime karşı yetersiz hissediyorum :(.

ayy kıyamam kız sana. en iyisi psikoloğa görünmek ki gidecekmişsin zaten. yaşadığın sorunun nedeni muhtemelen hormonal ama sana böyle düşündüren etmenleri değerlendirmek lazım. sıkıntı eşinden dolayi değil anladığım kadarıyla. geçmişinde birilerine yaranamadığın, kendini açıklamana rağmen anlaşılmadığın bir durum varsa onun da etkisi olabilir. eski sevgili ya da ailevi meseleler. 3 çocuk annesi olarak söylüyorum. insan bu tarz durumlarda kendini çok sorgulama altına alıyor. yalnız kalmaman lazım. anneannen gibi değillerse anneni ya da eşinin annesini yardım için çağırabilirsin. torunları için gerekirse dünyanın öbür ucundan gelirler kendi annemde ve kayinvalidemde şahit oldum. eşine neler hissettiğini söyle. onun tepkisine göre gerçekten hissettiremiyormuş musun yoksa bu bir korku mu anlarsın.

Tek derdimin şu olduğu günlere gelmek istiyorum......

Bence yeni doğum yapmışsınız. O yüzden böyle. Bebeğinize odaklanin. Anneanne de eski kafa

Tek derdimin şu olduğu günlere gelmek istiyorum......
Derdin büyüklüğü önemli değil, muhtemelen lohusa depresyonu yaşıyor. Konu sahibi tekrar söylüyorum, psikolog+psikiyatriye git mutlaka hissettiklerini anlat. Ayrıca şunu da yine söyleyeyim 3.aydan sonra çok daha iyi olacaksın korkma, giderek azalacak bu hisler her şey oturmaya başlayacak

Bir uzmandan destek al canım. Bebeğinizi huzurla, sağlıkla büyütün

evet evet gideceğim. çok teşekkür ederim.

Lohusalık herhalde. Duyguları çok değişen kadınlar var deniyor. Kimsenin kimseye layık olup olmaması diye bir şey söz konusu olacak bir olay da yaşamamışsınız sanırım. Sağlık elden gitmeden otu b*oku taktığımız dönemler olur. Sonra bizim ya da yakınımızın sağlığı tehlikeye girince neyi takıyormuşum deriz. Onun gibi bir şey lazım sanırım. Elinizdekinin kıymetini bilmek için kötü bir sebebe ihtiyacınız yok. Seviliyorsunuz belli ki.

Aman milleti kafana ne takıyorsun? Eski kafalı, cahil insanların düşüncesi bunlar. Çocuk onun da çocuğu bakacak, yardımcı olacak tabi. Konu senin kendi başına halledip halledemen değil; kaldı ki böyle bir zorunluluğun da yok.

Şu an her söyleneni kafaya takmaya çok müsait olduğun bir dönemdesin. Bir an önce çık bu düşünceden. Erkekler etkilenmeye çok açık canlılar, ona bu şekilde hissettirmeye devam edersen belli bir zaman sonra bir tarafı kalkıp kendini bir halt görmeye başlar. O yüzden kendine gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…