kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

Çok sıkı bir ders almışsın üzülme
Rahmetli annem vermekle dost olan her gün küsülü gezer derdi, fazla fedakarlık ve taviz ilişkileri bu hale getiriyor
Değmeyecek birine emek vermişsin ama artık üzülme, aldığın dersleri cebine koy ve yoluna devam et

Bu tür ruh hastaları icin geç iyileşme kabul edilemez :) sonucta karsınızdaki normal feğil hasta bir insan o yüzden cok takılmadan o güzel kalbimizi yormadan yola devam gelsin güzel günler

sizin ki baya bildigin güzel bir ilişkiymiş gibi duruyor. bizim ki küfür , hakaret, kısıtlamayla geçmişti. Neyini özlüyorsun desen cevabım yok.

sizin ki baya bildigin güzel bir ilişkiymiş gibi duruyor. bizim ki küfür , hakaret, kısıtlamayla geçmişti. Neyini özlüyorsun desen cevabım yok.
Alışkanlık sadece, gerek yok, ben evliliğe gitmiyor diye bitirdim o da ben evlenmeyeceğim şimdi dedi, sonrasını bile beklemedim belki bidaha güzel bir ilişkim bile olmayacak ama isteklerime saygı duyulmayan yerde ne işim vardı

Allah aşkına ayrılın. Size siz kötülük yapmışsınız..

Evet asla heyecanlı değildim aksine evlilik, eşya konusu kapansın istiyordum. Bir kere neden bu kadar isteksizsin anlamıyorum demişti hatta. O kadar anlamadı ki beni , anlamak için çaba sarfetmedi.
Burada evlenip ayrılan, ayrılmak için mücadele eden konularda hep kendimi buldum. Bak zamansız o da senin erkek arkadşın gibiymiş dedim. Olaylar tam benim yaşadığım gibi veya benzer konulardı.
Çok şükür yüzüme bakılmayacak değil, dediğiniz gibi sağlıklıyım, kendi ayaklarım üzerinde duruyorum.
3 yıldır adamın biri giyme dediği için sevdigim kıyafetleri giymeyip, gitmek istediğim yerlere gitmiyordum.

Sevgi bu muydu ?
toptancı tarzında bir iş yapıyordu. ev-depo karışık bir yeri vardı. Hep orda zaman geçirirdik.
Oranın temizliğine kadar yapardım.
4 duvar arasında oturmayı mı özlüyorum bilmiyorum.

Çok üzgünüm. size desem ki böyle biri için ne üzüleceğim yaa , umrumda değil. Yalan olur. Evet utanç veriyor ama böyle bir ilişki için acı çekiyorum.
Çok üzgünüm ve de kırgın..

Üzgünüm ama hata sizde ne demek deposunu temizlemek, siz adamın elamanı gibi olmuşsunuz, ben ilişkide kadınların daha el üstünde tutulmasından yanayım diğer türlü yalnızlık çok daha iyi

son cümleniz o kadar doğru ki. Beni insan olarak bile sevmedi.
Ben izin verdim . O da sırtıma çıktı , hatta sırtımda tepindi.

Neden korkacaktı ki. Üstüne yürüdüğü halde özür dilettiği kadına kim saygı duyardı.

Üzgünüm ama hata sizde ne demek deposunu temizlemek, siz adamın elamanı gibi olmuşsunuz, ben ilişkide kadınların daha el üstünde tutulmasından yanayım diğer türlü yalnızlık çok daha iyi
yani öyle işçi gibi değil. Bazen o temizlerdi bazen ben.

Yemek yapmayı seviyodu birlikte yemek yapıyoduk . Mesela ben zerre zevk almıyodum. Çünkü sürekli bir telaş halinde , hadi ,çabuk, onu oraya koyma zamansız vs vs.

Güzel bir müzik açıp, müzik eşliğinde keyifli yemek yapmadık mesela hiç.

Artık bunlardan sıyrılın bir süre kimseyle ilişki yaşamadan kafa dinleyin, hayatınızda düzgün biri olmadıkça yalnız kalmayı kabul edin, başka türlü başka biri de olsa bu saygısızlıkara boyun eğersiniz

Üzerime yürüdü sonra bana beni bu hale sen getirdin . Kendini bana dövdürmek istedin dedi. Onun suçlusu da ben oldum ve üzerime yurudugu için , onu bu dereceye getirdiğim için özür diledim...
Gerçek NARSİST nedir, anlatıyorum.
Herkese narsist denmez ancak "Onun suçlusu da ben oldum ve üzerime yurudugu için , onu bu dereceye getirdiğim için özür diledim.." cümlesini kuruyorsanız karşınızdaki kişi narsist mi bir düşünmek lazım.
İnsanı kendini tanıyamaz hale getirecek kadar manipülatif insanlar ne yazık ki.
Sizi kendinizi tanıyamayacak hale getiren insanlardan uzak durun.
Size değer verdiklerinden değil kendi güçleriyle sarhoş olduklarından o ilişkinin içinde oluyorlar çünkü.
"Şunu giyemezsin", "çalışamazsın", "kuzenin/abin gelemez"... benim için en büyük red flag bu cümleler.
Kişinin kafa yapısının ne olduğunu ortaya koyuyor ki, manzaranın çok iğrenç olduğu ortada.
Ayrılacak gücü topaldığınız için sizi tebrik ederim, lütfen güçlü durmaya devam edin.
Sizi manipüle etmesine izin verirseniz hayat enerjiniz kalmayana kadar sindirilmeye devam edeceksiniz.

en doğrusunu yapmışsınız. Kimse için değerli zamanımızı harcamaya değmiyor.
Tebrik ederim güzel giden bir ilişkiyi net olup noktalamıssınız

Bu tür ruh hastaları icin geç iyileşme kabul edilemez :) sonucta karsınızdaki normal feğil hasta bir insan o yüzden cok takılmadan o güzel kalbimizi yormadan yola devam gelsin güzel günler
çok teşekkür ederim
En kısa sürede toparlanacağım inşallah.

ne doğru söz.. iki sefer okudum.
Bir daha kendimi bu pozisyona sokmayacağım.Bana değer vermeyene zamanımı harcamayacağım.

3 yılını onu memnun etmeye çalışarak heba etmişsin , önündeki 3 yılıda bunun pişmanlığını yaşayarak heba etme. Alman gereken dersleri al ve yoluna devam et.

Ne güzel , kazanmanıza çok sevindim.. sıra bende :)

Geç kaldım endişem olmadı ve evlensem 2 bilemedin 3 yıl evli kalıp , bir de cocukla boşansam işte o zaman hayata geç kalırdım.Sonu belli çünkü. Hiçbir zaman mutlu bir evliliğim olmayacağını biliyordum. Ben hep kendimi kandırdım. Hep öteledim.
Sevgiliyken daha kolay oluyor çünkü. Şuan çalısıyorum , arkadaşlarımla geziyorum( ark. dışarı cıkmama karışmazdı.) arada da onunla görüşüyordum . İdare ediliyordu.
E evlenince çalışmayacağım. Maddi özgürlüğüm olmayacak. Kendisi de gezip , tozmamı saglayacak kadar kazanmıyor. ( günümüz şartlarında zor ) Mecbur ev işi , temizlik , cocuk derken hayatım akıp gidecekti.

Yok yok . Kafamı dinleyeceğim bir süre. Zaten toparlanmam zaman alacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…