Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
minel cnm artık dudak fot.ı eklemeyi dusunmuyordum ama sen istedigin için ekleyim dedim =) umarım rengini begenirsin fıstıgım demin koydugum avon kucuk testerleri ust ustte surdum

minel cnm artık dudak fot.ı eklemeyi dusunmuyordum ama sen istedigin için ekleyim dedim =) umarım rengini begenirsin fıstıgım demin koydugum avon kucuk testerleri ust ustte surdum

bu da çok gzelmişşşşşşşş
opuyorumnanaktan:asigim:

benim annem yıllardır kullanır ve aldğıı bi rujdan daha memnun olmadıgını görmedimm sürülmesi çok kolayy ve annem toprakk tonlarında ya da böle dudakta tuhaf gözükmeyen morumsu toprak tonları var ya onları kullanıyor benim çok hoşuma gidiyorr

minel asık sagol tatlımmmmmm begenmene sevindim =)

meraklım mutlaka deneyecegim acaba tasarımı nasıl kı kapagı fln ben oyle seylere cok bakarım

canımm annem hep farklı farklı alıooo şu an cidden isimlerini bilmiorum ama genelde toprak tonlarıı kullanıyorr ya da dediğim gibi tuhaf durmayan morusumsu tonlar toprakla karşık

allamm yaa bu dudak deil baska bisi :bbo:kaydirigubbakcemile
bebegim benimkılere mı diyorsun yoksam =)
canımm annem hep farklı farklı alıooo şu an cidden isimlerini bilmiorum ama genelde toprak tonlarıı kullanıyorr ya da dediğim gibi tuhaf durmayan morusumsu tonlar toprakla karşık
cnm ya mor cok iddalı bir renk sen bir surupte koysana gulum sende bir gorsek olur mu

canım ya...şahane dudakların var gerçekten...nazar değmesin....hangi renk uygulasan yakışacak türden yani...:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…