Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Maşallah makyajı çok güzel yapıyorsun dudaklarda gayet güzel olunca böyle oluyor demekki benimkiler pek bir incedir birde ruj sürünce hemen çatlar dudaklarım İnsanın baktıkça bakası geliyor:göz makyajında süper dudak makyajında

artezz dudakların da rujun rengide harika en sevdiğim ruj renkleri arasın daa

bence arztez bize kurs vermeli.:teytey:dudak kalemini çok güzel çekmişsin.tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum:hooray:

çok güzel olmuş, artezzz, bende ıstıyorummmm, çok dişi duruyorryerimseniben
cnm aslında üst dudagım ince ama kalemle kalınlaştırıyorum.içini boyuyorum.ve ayrıca alt dudagı dolgun gostermek için koyu renk surun tamamına dudagın tam ortasına ya parlatıcı yada 1-2 ton acık ruj surun

artez çok güzel maşallah nasıl yapıyorsun anlatsana
cnm kalemle ıstedıgın gıbı cızıyosun dudaklarını tasırmadan.içini boya.kesınlıkle fırcalı ruj kullan.hatta kalem yerıne fırcayla ruju kalem gıbı cekersen daha ıyı olur.keşke vıdeo gnderebılsem(makyaj yapıp) teknık olarak ıyı olur.vıdeoyla daha ıyı anlaşılır ama ne kadar guvenlı bılmıorum.nolur nolmaz

Canım maşallah çok hoş olmuş dudak makyajın.rujun renginede bayıldım.makyaj konusunda çok becerikli gördüm seni yerimseniben
saol cnm makyaj yapmayı cok sevıyorum.ve yaptıklarımı paylasabıldıgım için mutluyum.gorsel olarak ınsan daha cok fıkır alıor.

bu da benim dudaklarım.. genelde açık ton kullanmayı seviyorum... resimde cok net çıkmamış. aslında cok harika bi renk... :asigim:

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

koyu renk ruj olduğu için sürmesi cok zor oldu walla. her ne kadar resimde acık renk çıkmışsada kullandığım ruj aslında koyu bir kırmızı.göz makyajından yapması zor oldu benim için kaydirigubbakcemile2 şakkıdı

DUDAKLAR görünen köyde dişlerin hakkı yenmesin çok bakımlı ve güzel duruyor başarılı bir makyaj:lepi::lepi:

cnm cok gusel renk.cokda gusel surmuşsun.kırmızı renge bayılıyorum.yakışana cok yakışıor.bnde yenı aldım cırt bı kırmızı hemde cok ucuza.onu da deneyıp resımlerını gndercem

çok yakından çekmişim parlamış o yüzden ...bidahakine uzaktan olur pozlar...şimdilik maruz görün kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…