Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar sonunda bende koyuyorum normalde böyle koyu sürmem sırf rengi belli olsun olsun diye sürdüm
rujumu oriflame den almıştım lip attraction pencil crushed ruby sürülmesi de kolay umarım begenirsiniz.opuyorumnanaktan.

liv canım rujun çok hoşmuş zaten dudaklarına dicek bi sözüm yok maşallah:))):asigim:
baby dilooşum rujunda pek tatlı sende öylesinnn :lepi:

Son düzenleme:
cok sagolun kızlar artezcim oncekı sayfalarda bende senin fot.nı gormustum bende senin dudaklarını cok begeniyorum cnm

beyaz ve pembe fari karistirdim önce daha sonra pembe ruj sürdüm lorealden daha sonra pariltici sürmüstüm :)

kedi fıstıgım cok sagol senin dudaklarını ve cici rujlarınıda yeniden gormek istiyoruz

fıstıklarım dudak kalemi nasıl suruluyor ve secerekten rujun rengiyle birebir aynı mı secmek lazım birebir aynısını bulmak cok cok zor

bu da benim sadece parlatıcılı dudaklarım...çoğunlukla parlatıcı kullanıyorum....bugün vicks sürerek başka bir resim çekeceğim...bakalım arada ne gibi farklılıklar olacak....

bu arada kırmızı ruj hiç denemedim...kırmızı rujundan memnun olan arkadaşlar marka ve nosunu yazabilirler mi acaba?....:kedi:

aquam cidden çok açık rengi ya güzel dudaklarına koyu renk yakışıo bence opuyorumnanaktan

ay cnm cok hos :) bebegim avon red oneriyorlar bende hiç kullanmadım bilmıyorum

bebegim bu kadar guzel dudakların harika bir rujun var diye bizden esirgiyorsun bu guzelligi aaaaaa bu arada ten renklerimiz cok benziyor

ay cnm cok hos :) bebegim avon red oneriyorlar bende hiç kullanmadım bilmıyorum

bebegim bu kadar guzel dudakların harika bir rujun var diye bizden esirgiyorsun bu guzelligi aaaaaa bu arada ten renklerimiz cok benziyor
ay teşekkür ederim canım. ama ne yapayım kıss benim kociş işe anca öğlen gidiyor , dudak mı kalıyor o zaman. akşama kadar anca kendine geliyor garibim dudaklarım.:jeyyar:-tatlicadiarzu-
hahay kendime çok güldüm yaaaaaa:)))):roflol::roflol::roflol:

canım ben çok beyazım yaaaa. heleki bir hastalanmaya göreyim (çocuk gibi hemen üşütürüm) hortlak gibi olurum vallahi.süt benle yarışa girer, sen mi beyazsın ben mi diye:)delikafadulden

ama ne güzel ortak bir noktamız varhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…