Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
wwwwwow dudakların gercekten cok guzelmıs eminim kırmızı ruj mavi gozlerle harika durmustur =) tatlım gun içinde tazeledin mı rujunu hic bozulmamıs duruyor ben kullandıgım rujlar 1 saat sonra yok olup gidiyor =(
sagol canım.tazelemem miiiiiiiiiiiiiiii rujun yarısı bu tazelemelerden gidiyorrrrrrrrrrrrrrr :))))))))))

dalıah cım harıkasın vouuuuuuuuvvvvvv kırmızı ruju cok sevıorum saten sendede cok gusel durmuş.dudakların da siperyerimseniben

hepinizi öpesim geldi yıvrılar....-tatlicadiarzu-laelaelaelaelae

Teşekkür ederim caım bide senin dudaklarına bakalım :) sür rujları :)

Angelina jolly maşallah :):lepi:

daliah dudaklarına hayran kaldım canım. başka bir topicte de yüzünü gördüm, sanırım angelina jolie'nin diğer yarısı falansın sen. nazarım değecek diye korkuyorum ama çok duru bir güzelliğin var. lensler de çok yakışmış, saç rengin de doğal olmasa da çok gitmiş sana. konudan saptım biliyorum ama çatlardım söylemesem.

bu arada ruja taptım. ben diorun kırmızısını kullanıyordum ama bu kırmızı daha parlak. erkek arkadaşım da böyle bir şey al diyordu. umarım capacity sephora'da bulabilirim sadece ordan alıyorum ürünlerimi çünkü :S

cok cok tesekkur ederim canım,iyi niyetliden nazar degmez emin ol :) siyah sacı cok seviyorum ben elimde degil
canım ustune parlatıcı surdum ben daha parlak ve canlı gozkuyor sen de denemelisin.sephoradan aldım bende canım ama capacitydekinden degil

Son düzenleyen: Moderatör:
bunlar da benim dudaklarım hihoyyyt

bu sönük dudaklara değişik tonlarda 3 tane daha ekleyeyim bari naniknanik hepsinde farklı gülüş ve farklı ruj kaydirigubbakcemile3 daliah kadar olmasak da bizim de dudaklarımız var gibi işte :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…