Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
wwwwwow dudakların gercekten cok guzelmıs eminim kırmızı ruj mavi gozlerle harika durmustur:nazar: =) tatlım gun içinde tazeledin mı rujunu hic bozulmamıs duruyor ben kullandıgım rujlar 1 saat sonra yok olup gidiyor =(
sagol canım.tazelemem miiiiiiiiiiiiiiii rujun yarısı bu tazelemelerden gidiyorrrrrrrrrrrrrrr :))))))))))

bunlar da benim dudaklarım hihoyyyt
84483269.png

71804036.png

adszmho.jpg

dişimdeki sararmadan dolayı uzgunum ama eve yeni geldim sayılır 7 kahve sabahtan beri 10 cay bir kac kokteylden sonra bu kadar beyaz kalıyor :))))))))))))))))))))))))))))
chanel in kırmızısı tonunu paylasmak istedim.Gece cıkarken tek favorim.Kırmızı isteyenlere siddetle duyurulur !

dalıah cım harıkasın vouuuuuuuuvvvvvv kırmızı ruju cok sevıorum saten sendede cok gusel durmuş.dudakların da siperyerimseniben

hepinizi öpesim geldi yıvrılar....-tatlicadiarzu-laelaelaelaelae

2881987578_c49e33b0c2_o.jpg

tatlım ben babbi brown izmirde bulamadım bugun sevil sehpora ykm ... heryeri gezdim yok yok yok =( sen nereden alıyorsun cnm =( senin kullandıgın urunleri cok begeniyorum genelde clinique ürünleri kullanıyorum pek memnun kaldıgımı soyleyemem artık degistrmek istiyorum kullandıgım markayı=(

2881987578_c49e33b0c2_o.jpg

tatlım ben babbi brown izmirde bulamadım bugun sevil sehpora ykm ... heryeri gezdim yok yok yok =( sen nereden alıyorsun cnm =( senin kullandıgın urunleri cok begeniyorum genelde clinique ürünleri kullanıyorum pek memnun kaldıgımı soyleyemem artık degistrmek istiyorum kullandıgım markayı=(

canım capacityde sephoradan alıyorum MAC de aynı yerde.tesekkur ederim tatlım.İzmirde MAC falan da yok cok sasırıyorum ya hala nasıl olmaz..

gördüğüm en güzel dudakkkk harikasınnn çok beğendim hiç bişey sürmesen de süpersin maaşalaahh emeliaa

artezim teşekkür ederim hayatımmm bu akşam ruj partisi verecem evde sürüp sürüp topluca koyacam:lepi:

Teşekkür ederim caım bide senin dudaklarına bakalım :) sür rujları :)

adszmho.jpg

dişimdeki sararmadan dolayı uzgunum ama eve yeni geldim sayılır 7 kahve sabahtan beri 10 cay bir kac kokteylden sonra bu kadar beyaz kalıyor :))))))))))))))))))))))))))))
chanel in kırmızısı tonunu paylasmak istedim.Gece cıkarken tek favorim.Kırmızı isteyenlere siddetle duyurulur !

Angelina jolly maşallah :):lepi:

adszmho.jpg

daliah dudaklarına hayran kaldım canım. başka bir topicte de yüzünü gördüm, sanırım angelina jolie'nin diğer yarısı falansın sen. nazarım değecek diye korkuyorum ama çok duru bir güzelliğin var. lensler de çok yakışmış, saç rengin de doğal olmasa da çok gitmiş sana. konudan saptım biliyorum ama çatlardım söylemesem.

bu arada ruja taptım. ben diorun kırmızısını kullanıyordum ama bu kırmızı daha parlak. erkek arkadaşım da böyle bir şey al diyordu. umarım capacity sephora'da bulabilirim sadece ordan alıyorum ürünlerimi çünkü :S

daliah dudaklarına hayran kaldım canım. başka bir topicte de yüzünü gördüm, sanırım angelina jolie'nin diğer yarısı falansın sen. nazarım değecek diye korkuyorum ama çok duru bir güzelliğin var. lensler de çok yakışmış, saç rengin de doğal olmasa da çok gitmiş sana. konudan saptım biliyorum ama çatlardım söylemesem.

bu arada ruja taptım. ben diorun kırmızısını kullanıyordum ama bu kırmızı daha parlak. erkek arkadaşım da böyle bir şey al diyordu. umarım capacity sephora'da bulabilirim sadece ordan alıyorum ürünlerimi çünkü :S

cok cok tesekkur ederim canım,iyi niyetliden nazar degmez emin ol :) siyah sacı cok seviyorum ben elimde degil
canım ustune parlatıcı surdum ben daha parlak ve canlı gozkuyor sen de denemelisin.sephoradan aldım bende canım ama capacitydekinden degil

Son düzenleyen: Moderatör:
bunlar da benim dudaklarım hihoyyyt
84483269.png

71804036.png

bu sönük dudaklara değişik tonlarda 3 tane daha ekleyeyim bari naniknanik hepsinde farklı gülüş ve farklı ruj kaydirigubbakcemile3 daliah kadar olmasak da bizim de dudaklarımız var gibi işte :dilcikar:

66860919.png

68944377.png

68942936.png

X