Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sdc11531cy0.jpg

w600.png

bu rengi cok sevıorum ama sürekli süremıorum cok dıkkat cekıcı bi renk

hülyalım, rujun rengi müthiş, dudakların da çok çok güzel canım benim =)

adszi.png

w723.png

haaaaaaaaaayydiiiiiiii bismillahhhh buraya da elll atam dedim:))))))))

iyi ki el atmışsın buraya yuppiiihihoyyyt
bebenk gibi yahu cildin negzel çıkmış öle dudaklar da hihoyyyt senin de gülünce üst dudağın yok oluyo mu :roflol: kendiminkine benzettim naniknanik

dsc00054xn1.jpg

genelde ruj kullanmıyorum bu da parlatıcılı hali =)kızlar tavsiye edebileceginiz dogal duran ruj var mı...

dsc00055ac3.jpg

Nede guzel dudakların varmıs ya Ordek gibi..yanlıs anlama ben ordek gibiyi cok sevdigim dudaklar icin soyluyorum.Bende ördegim ve cok mutluyum :) Kaba tabirle delicious kissable lips :))))) duyan sapık sanacak :) :lepi: sırnaşık şey
tatlım bobbi brown no 27 stonewashed nude..cok tatlı cok dogal dolgun gosteren bir ton.Sırf yine MAC diyeceksin diye MAC ten soylemiyorum vallahi naniknanik a.s

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi ki el atmışsın buraya yuppiiihihoyyyt
bebenk gibi yahu cildin negzel çıkmış öle dudaklar da hihoyyyt senin de gülünce üst dudağın yok oluyo mu :roflol: kendiminkine benzettim naniknanik

yeevrimmmmm çok tişüüküür ederim yok gülünce kaybolmuyolar menimkiler ama alt dudağım daha kalın üsttekinden görüldüğü üzree bibeemm

adszmho.jpg

dişimdeki sararmadan dolayı uzgunum ama eve yeni geldim sayılır 7 kahve sabahtan beri 10 cay bir kac kokteylden sonra bu kadar beyaz kalıyor :))))))))))))))))))))))))))))
chanel in kırmızısı tonunu paylasmak istedim.Gece cıkarken tek favorim.Kırmızı isteyenlere siddetle duyurulur !

adszmho.jpg

dişimdeki sararmadan dolayı uzgunum ama eve yeni geldim sayılır 7 kahve sabahtan beri 10 cay bir kac kokteylden sonra bu kadar beyaz kalıyor :))))))))))))))))))))))))))))
chanel in kırmızısı tonunu paylasmak istedim.Gece cıkarken tek favorim.Kırmızı isteyenlere siddetle duyurulur !

wwwwwow dudakların gercekten cok guzelmıs eminim kırmızı ruj mavi gozlerle harika durmustur:nazar: =) tatlım gun içinde tazeledin mı rujunu hic bozulmamıs duruyor ben kullandıgım rujlar 1 saat sonra yok olup gidiyor =(

X