Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilk resimdeki ruj cok cok cok daha guzel ve seksi durmus.rengi nedir canım onun ?

dudaklarınız gerçekten çok hos. dis yapınıza ve rengine de bayıldım:nazar: ruj markaları ve no.sunu yazabilir misiniz?

:::::

84483269.png

71804036.png

^^ NYX 643 "femme"

66860919.png

^^ Maybelline water shine diamond - "#04 rose diamond"

68944377.png

^^ MAC Cremeteam Cremesheen "lickable"

68942936.png

^^Clarins Colour Quench Lip Balm "#03 Rose Pink"

Son düzenleme:
vay be bır gloss icin ne kadar yogunmus.nedir markası tatlım? altında ruj yok dimi

yok canim, lancome la laque furious in fuschia.

dudagimin alt kisminda kalem oldugu halde fotograflarda o sekilde cikiyor, dudaklarimin seklinden sanirim... :çok üzgünüm:

:::::

84483269.png

71804036.png

^^ NYX 643 "femme"

66860919.png

^^ Maybelline water shine diamond - "#04 rose diamond"

68944377.png

^^ MAC Cremeteam Cremesheen "lickable"

68942936.png

^^Clarins Colour Quench Lip Balm "#03 Rose Pink"

NYX 643 "femme" bu cok cok iyi...

:1shok: :nazar: yorum bile yapamıyorum :)))

gnz21 :nazar: porselen bir bebek gördüm sanki. maşallah diyorum yakın plan dudak istiyoruz! (:-)
kaydirigubbakcemile5

yok canim, lancome la laque furious in fuschia.

dudagimin alt kisminda kalem oldugu halde fotograflarda o sekilde cikiyor, dudaklarimin seklinden sanirim... :çok üzgünüm:
cok yogunmus formu gercekten..

kaydirigubbakcemile5

cok yogunmus formu gercekten..

aslinda gozuktugu kadar degil... fotograf makinesi tam algilayamiyor ama muhtesem bir rengi var ciplak gozle, soluk pembe uzerine parlak pembe simler gibi... bir de bilmem kac saat kalici, asla solmuyor... cok begendim ben =)

aslinda gozuktugu kadar degil... fotograf makinesi tam algilayamiyor ama muhtesem bir rengi var ciplak gozle, soluk pembe uzerine parlak pembe simler gibi... bir de bilmem kac saat kalici, asla solmuyor... cok begendim ben =)

o zaman yakından bir resim daha istiyorum ben :) her turlu pembeye acıgım kaydirigubbakcemile5

yok canim almayim ben : )
nisanLim gorurse kizar:p

o bende sabahtan aksama kadar ac kalınca oluyor

bazen bende de oluyor huliciğim ya, nemlendirici kremi tam emmeden ruj sürdüğümüz için oluyor bence...

hmmmm olabilir cünki yogun sekilde ruj ve parlatici kullanmaya basladigimdan beri oluyor oda ruju sürünce, emmesini bekleyelim bakalim

bu arada hepinizin dudaklari cok güzel yaaaaa maasallah
ben eklemeye kalksam kenarlarda killardan cirkin görüntü olur:dance:

amanınnnnnnn kızlar bızı yıyeceksınız walla kocaman cıkmıs dudaklar 333333 dudaklar sızıııııı.

=)tamam cnm yakından fot koyuyorum=)
dsc00089t.jpg

vuuu biliyordum biliyordum aman Allahım :)) (; :hooray:

büyük çıkmasını istemiyorsan canım image shack sitesinde resize image diye bir seçenek olacak ordan boyutunu küçültebilirsin tickleyerek.. laelaelaelaelae

vuuu biliyordum biliyordum aman Allahım :)) (; :hooray:

büyük çıkmasını istemiyorsan canım image shack sitesinde resize image diye bir seçenek olacak ordan boyutunu küçültebilirsin tickleyerek.. laelaelaelaelae

dudak guzel..ruj guzel..total guzel yahu !

X