Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hep böyle kalsin istiyor insan ya...
Bi ara buna yakin renkte bir dudak kalemim vardi ama kaybettim. Yeni bir tane alayim en iyisi, Mac'in renkleri cok güzel bi ara bakayim. Bu sefer daha koyusunu alacagim öncekinin, tam dogal kiraz rengi gibi olsun istiyorum.
Tesekkürler cevap icin..

Angelina yanında halt etmiş

Telefonla çekince tuhaf oldu görüntü gerçi...

rujsuz halim
rujlu halim.

rujun fazlasını aldıktan sonra...

Hiç beceremem şu ruj işini ..Muhakkak taşırırım

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da benden olsun :) avon un saten serisinden 2000 nolu red ve she L25 coral blossom karışımı :)

NarMik dişlerin çok güzel inci gibiler maaşallah

Yok canım yaa nerde...Dişlerimin yapısı düzgün ama hamilelik zamanı çok ihmal ettim ,sarardılar..Sürekli yatmam gereken bir hamilelik geçirmiştim...Eskiden daha iyiydiler...Teşekkür ederim yine de ..Beğenmene mutlu oldum..

Yapısal birşey sonuçta beyazlık.Pembe ruj tonları sarı gösteriyo dişi bide.Sen doğal tonlar kullanıyosun.Özenle kesilip konmuşlar gibi. :) Yine hamilesin sanırım.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Son düzenleme:
mesaj tekrarı...............................................

Eskiden beyazlığı iyiydi ama şimdi cidden sarardı...Hamile değilim canım.Beni motive etsin diye adet günüme göre cetvel yaptım Tedavi görüyorum..Haziran sonuna doğru hamile olup olmadığım belli olur..Herşey yolunda giderse..3 çocuklu anne olucam Allah izin verirse....Fotoğrafta çok belli olmuyor ama hafif köfte dudaklıyım..Koyu rujlar sürünce utanıyorum sanki herkes bana bakıyor gibi geliyor..Dudak konturlarım çok düzgün sayılmaz..bence...Ruj sürmeyi de beceremediğim için taşırıyorum,dişleriimi boyuyorum...((

Bu da benden olsun :) avon un saten serisinden 2000 nolu red ve she L25 coral blossom karışımı :)

Eki Görüntüle 430749

Bu da numarasını hatırlamadığım alix avienin bitmek üzere olan bir rujum ve yine aynı şekilde lancome marka bitmek üzere olan rujumu eritip karıştırarak elde ettiğim renk.

Eklentiler

• $Adsız.png
    208 KB · Görüntüleme: 77

Sigara kullanıyosan ve çay kahve çok tüketiyosan ondan da oluyor.ne kadar fırçalanıp bakımı yapılırsa yapılsın sararıyor.Hayırlısı olsun o zaman canım şimdiden inşallah ne güzel.genç annesin sanırım bi de.ben de kırmızı sürünce çok dikka çekiyor dudaklarım.o yüzden çoğunlukla evdeysem sürüyorum kırmızıyı doğal renkler daha dolgun gösteriler ama.bi de senin tenin açık renk.saçın da sanırım açık renk.o yüzden bu tonlar güzel durur gayet.

Sigara kullanmıyorum,çay kahve ile de aram pek yok :) Dediğim gibi hastanede sürekli yatmam gereken bi hamilelik geçirmiştim..Ağır anemim de vardı ,demir hapları kullandım..Arada da gerektiği için antibiyotikler de aldım..Bunlar saramasında büyük etken oldu.. Avatarım kendi fotom canım :) Genç anne değilim malesef..39 yaşında yaşlı bir teyzeyim.. Genç görünüyorum biraz.. Senin dudak şeklin gayet güzelmiş maşallah

Geçmiş olsun canım.ben de talesemi taşıyıcısıyım.bir gün hamile kaldığımda o yönden sıkıntı yaşamaktan korkmuşumdur hep.evet.antibiyotikler bilhassa kötü etkiliyor dişleri.Olsun.Mühim olan ruh yaşıdır ayrıca sarı saç ve tonları, röfle vs. herkesi genç göstermez.ben de o yüzden çok sevdiğim halde boyatamıyorum sarı ve tonlarına.Teşekkür ederim canım.Taşırarak süryorum ben.o yüzden öyle gözüküyor

İlerde evleneceğin kişi talasemi taşıyıcısı olmazsa sorun olmaz hamileliğinde canım..

İlerde evleneceğin kişi talasemi taşıyıcısı olmazsa sorun olmaz hamileliğinde canım..

regl dönemlerimde çok halsizleşiyorum hamilelik döneminde de öyle olmak kötü.Teyzem de aynı şekilde taşıyıcı idi, akraba evliliği yaptı.eniştem de öyle olunca kuzenim hasta doğdu.ikinci bebekle kavuştu sağlığına.Allah kimseye dert verip de derman aratmasın.

Benim de adet dönemlerim çok zor geçer..Eşim ağrı kesici iğne yapar ağrım geçsin de uyuyabileyim diye...3.hamileliğim olursa doğum sonunda rahmi aldırıp kapatıcam bu sayfayı..Bıktım adet olmaktan ...Talasemi olduğun için hemoglobinin sürekli düşük olur..Hamileliğinde çok iyi bir dr. takibinde olmalısın..Hatta tek dr. ile yetinme...

çok sorunlu bi olay ya.sancısı bi dert, yoğunluğu ayrı bi dert.aklımda olsun bu dediğin.2 sene içinde evlenip hamile kalasım var bakalım benim de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…