Kendi klibini çekseydin nasıl olurdu :)

Ayy bakmayayım ben kız kocama yazık ayy bak kendi kendime kıyamadım şuan adama hiç baklavası yok benim kocamın ay canımm :KK70:
Benim eşim biliyor zenci ve melez hayranlığımı küçük ken pazar açılmıştı semtimizde orada alçıdan zenci bebek aldırmıştım anneme ilkokula Bile gitmiyordum 1989-1990 arası düşünün hep şey derdim evleneceğim insan simsiyah olucak siyah Bile kahverengi olucak diye :KK70:

Hoş geldin şekerim seni de kucaklayayım :KK70: hemen senin de klibini öğrenmek istiyorumm :) fantastik colorum
Klipp hmmm dusuniyiiim ..
Cekersem rockk soyler cekerdiim.elimde elektro gitariimm kendimi parcalarcasina calarr bi yandandaa sarkimi soylerdiiimm :rapci::rapci:

Meselaa hangi sarkii olsunn hmmmm..
Kiz en guzel,en hafif giysisini giymiisss
Oglan renkli bi dunya boyamiisss
Kapkaraa kapilaarr
Sormuslar onlaraaa..
Ayip olmazmiii bu isler o kadar kolay miiii :rapci:

Klipp hmmm dusuniyiiim ..
Cekersem rockk soyler cekerdiim.elimde elektro gitariimm kendimi parcalarcasina calarr bi yandandaa sarkimi soylerdiiimm :rapci::rapci:

Meselaa hangi sarkii olsunn hmmmm..
Kiz en guzel,en hafif giysisini giymiisss
Oglan renkli bi dunya boyamiisss
Kapkaraa kapilaarr
Sormuslar onlaraaa..
Ayip olmazmiii bu isler o kadar kolay miiii :rapci:
Vaay çok iyi :KK70: gerçek color ortaya çıktı :KK70: rock söylemenin havasıda bir başka :KK70: sende sert seviyorsun

Ooh yardır munee :KK70: kalçaları boşuna mı şişirdik yedik de yedikk :KK70:
Hahahahahahahaa
Hiç unutmam bir arkadaşımla doğum günlerimiz yakın tarihlerdi, babaannesi güğümü darbuka gibi çaldı biz oynadık, o derece oynarım :KK70::KK70:
Ben dursam omzum durmaz, eller durmaz müziğe karşı gelemiyorum :KK70:

X