Kendi klibini çekseydin nasıl olurdu :)

Niye sizin kliplere değişiklik yaptım olmadı mı güzel oldu o değilde iyi tanımışsın beni çok şaşırdım
Keşke görüşebilen iki yakın arkadaş olabilseydik konuşacağımız çok şey olurdu :)) günümüze bu kadar frapanlık fazla geliyor izlemesi bile garip oluyor :) ama bu tarz videoları beğenen bir kadın dişiliğine aşıktır :)

Hahaha kizima asiliyorum simdiden ama ileride beraber cosucaz

He sende dedin doğru vay anam vay ben ne kadar ateşli bir kadın olmuşum gerçekte görseniz beni sıradan bir insanım şoka girersiniz Emin'im bu mu yazan kadın diye
Mesele zaten içimizdeki kadını yansıtmak :) iyi ki açmışım konuyu güzel oldu :) hayal dünyalarımız bizi anlatıyor. Bende pijamamla gayet sıradan bir insanım aslında

He sende dedin doğru vay anam vay ben ne kadar ateşli bir kadın olmuşum gerçekte görseniz beni sıradan bir insanım şoka girersiniz Emin'im bu mu yazan kadın diye
hahaha kız burdan çok ateşli bir hatun olarak düşündürüyorsun
hahaha deli

Keşke Canım orası öyle bu kadın fazla çoşkulu benim beğendim tarz Retro 1960&1970 modası rockabilly tarzı zaman makinesi olsaydı o zamana giderdim ben bütün yerli ve yabancı siyah beyaz filmleri izlemiş bir insanım ne bileyim geçmişi seviyorum anıları falan filan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…