Kendi deyeneyimlediğim ve çoğu arkadaşımında kullandığı gebelik testleri ve güvenli mi değil mi? Gelin buyrun bakalım 😁

Kızlar bu markaların sahteleri ve orijinal olanları var sahte olanlar yalancı pozitif çıkarıyor umutlarımız sönüyor sonra dikkatli olmak lazım. Miratech markasının erken gebeliği güzel bence iki defa kullandım ikiside pozitif çıktı ve ikisinde de hamileydim ama kucağıma almak nasip olmadı düşükle sonuçlandı. Hatta ilkinde bata 1 hafta filan vardı pozitif çıkmıştı.

Allahım kucağını doldursun inşallah canım benim

Merhaba :) innovita sizce doğru mu bi suru yanlış gösteriyor diyen forum var.. aksam yaptım şimdi yarın regli günüm ama benim 3-4 gündür böyle çıkıyor.. 14 tanesini mi 240 liraya aldım diye yapıyorum öylesine ama bi umudum olmasa da heyecan sıfır..

Eklentiler

• IMG_1030.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 6
Ay senin var gibi kız baya belli çünkü istenmeyen gebelik mi? Neden öyle söyledin

Sabah ilk idrar ile de yaparmısın bi kuzum

Ay çok istiyorum ama test hakkında o kadar yanlış şeyler okudum ki heveslenemiyorum.. yarın sabah yaparım yine bi.. keşke olsa duygulandım Suan

Merhaba, E sizin böyle miydi daha mı koyuydu acaba innovata bu da..

Eklentiler

• IMG_1030.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 4
Maalesef canım sanırım o da bana denk geldi. Bildiğin 2-3 saat kendimi hamile zannettim. Ve çizgi hayalet değildi yani net bir çizgiydi. Direkt kan vermeye gittim çok üzüldüm sonrasında
Üzüldüm öyle bişey yaşamanıza kaç gün vardı adetinize ben de predictor almayı düşünüyordum yarın en iyisi o diye kafam karıştı

Üzüldüm öyle bişey yaşamanıza kaç gün vardı adetinize ben de predictor almayı düşünüyordum yarın en iyisi o diye kafam karıştı
Adetime 1-2 gün vardı. Bu olayı yaşadıktan sonra kan vermek daha mantıklı geldi açıkçası. Özelde bile 300 liraya verebiliyorken yanlış testlere para vermeyeceğim diye kendime söz verdim. Ama tabiki benim yaşadığım istisna 0.01lik bir durum

Arkadaşlar adetime 6 gün var daha bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ama yumurtlamadan 2 gün önce ve yumurtlma günü ilişki oldu o günden beri kasık ağrım var bel ağrım var 2 gündür de sırt ve sol gogusum agriyo .belirtimi acaba bunlar bilgisi olan yazabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…