Kendi deyeneyimlediğim ve çoğu arkadaşımında kullandığı gebelik testleri ve güvenli mi değil mi? Gelin buyrun bakalım 😁

Al bi markanın kaset testini aldım çift çizgi çıktı beta 15 idi yani baya hasas ve guzel

Awox marka benim favorim hem çok uygun hem de yüksek oranlı doğru sonuç
Benim 11 beta değerimi belirhin şekilde çıkarmıştı.

Eklentiler

• IMG_8912.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 2
Albi ile yalancı pozitif çok gördüm forumda.

Ben de after10 ile yalancı pozitif almıştım. Surelab, oncomed güzel markalar bence de.

Awox marka benim favorim hem çok uygun hem de yüksek oranlı doğru sonuç
Benim 11 beta değerimi belirhin şekilde çıkarmıştı.
Bu marka konusunda pek okey olamayacağım çoğu arkadaşı yanıltmış ama bi kaç gündür artimed deneyen arkadaşların doğru sonuç aldığını görüp gidip aldım ve ilk defa artimed yalancı pozitif göstermedi hayret ettim belki firma düzeltti bilmiyorum yada öyle denk geldi eczaneyede yeni gelmiş eskiler bitmiş

Predictor early erken gebelik testi ile 10 gün kala öğrenmiştim . ama çok silik olduğu için ciddiye almamıştım :)

Bu ar+Imed in adı çıktı 9 a inmez 8 e ya iki gebeligimde de regle 5 gün kala silik cizgiyle hamile oldugumu ogrendim.. öncesinde hic silik cizgi cikarmadı surelab da ayni sonucu verdi ikisiyle denemistim

Predictor bende yalancı pozitif çıkardı maalesef. 270tl vermiştim hatta üzüldüm verdiğim paraya o kadar güveniyordum ki gittim kan verdim direkt ve sonuç negatif.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…