Gebelik testi konusunda tecrübeli olanlar bir bakabilir mi ?

Yukselir insallah ben 5 gun kala testte bile gormemistim. 11 gun cok erken. Allah gonlune gore versin guzel haberlerini bekliyoruz 🌸🤗
Bu sekilde testte cikiyor ama kanda 0.8 🥹

Eklentiler

• IMG_9767.png
    IMG_9767.png
    509,9 KB · Görüntüleme: 351
Birsuru test ve hepsi silik cizgi ama kanda 0.8 olumca biraz umidim kirildi ama artar insallah dualarinizda bana da yer verir misiniz ♥️
Allah gönlünüze gore versin. İsteyen herkesin kucagi bos kalmasin insallah 🤲 siz de bana dua edin saglikla kucagima alabileyim bebegimi. Yukleyebildiysem reglime 4 gun kala yaptigim testler. Sondaki ovulasyon testi.

Eklentiler

• IMG_6868.jpeg
    IMG_6868.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 363
Bu sekilde testte cikiyor ama kanda 0.8 🥹
Kanda yukselmeden idrara gecmiyor diye biliyorum. Farkli marka test de deneyin. Ama 11 gun cok erken stres yapmayin bir kac gun daha sabredin kolay degil biliyorum ama en dogrusu regl gecikmesini beklemek. Ya da 2-3 gun kala test yapmak. Erken ogrenmek de cok stresli surekli hcg takibi yapmak gerekiyor. Gunler gecmek bilmiyor. İnsallah bebeginiz sizinledir bu tatli telaslari yasatiyordur size 🌸🤲

Kanda yukselmeden idrara gecmiyor diye biliyorum. Farkli marka test de deneyin. Ama 11 gun cok erken stres yapmayin bir kac gun daha sabredin kolay degil biliyorum ama en dogrusu regl gecikmesini beklemek. Ya da 2-3 gun kala test yapmak. Erken ogrenmek de cok stresli surekli hcg takibi yapmak gerekiyor. Gunler gecmek bilmiyor. İnsallah bebeginiz sizinledir bu tatli telaslari yasatiyordur size 🌸🤲
İnsallah♥️saglikla kucaginiza alin insallah

Eklentiler

• IMG_8557.jpeg
    IMG_8557.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 333
18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

Belirtileriniz var miydi
Evet o yüzden gittim zaten daha önce 7 haftalık tüpte yerleşen bir bebeği tüpümle birlikte aldıkları için en ufak kasık ağrım olunca gittim beta yaptırdım hemen. 3-4 gündür kasık ağrısı ve göğüs ağrısı vardı. Sigara içiyorum yine 3-4 gün içtiğim sigara midemi bulandırıyordu. Salı günü beta verdim işte

Evet o yüzden gittim zaten daha önce 7 haftalık tüpte yerleşen bir bebeği tüpümle birlikte aldıkları için en ufak kasık ağrım olunca gittim beta yaptırdım hemen. 3-4 gündür kasık ağrısı ve göğüs ağrısı vardı. Sigara içiyorum yine 3-4 gün içtiğim sigara midemi bulandırıyordu. Salı günü beta verdim işte
Anladim canim tekrardan hayirli olsun

15195775-4292-4560-BC00-ABA87ABF96CC.jpeg
Adetim 5 gün gecikti farklı testlerle denedim bir bakar mısınız

Eklentiler

• F4081877-D0E8-408B-86B9-2FA204DA9A1A.jpeg
    F4081877-D0E8-408B-86B9-2FA204DA9A1A.jpeg
    13,9 KB · Görüntüleme: 158
X