Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
sistem beğenmeme müsaade etmedi ama çok beğendim.
Ellerine sağlık Nevreste...

kızlarına da nice güzel yaşlar dilerim.
Teşekkür ederim canımBen beğenmiş kabul ediyorum
ayyy bu gerçekmi ya nevoş abla diyecek kelime bulamadım nasıl yaptın

Canım gerçekTeşekkür ederim canımBiraz aksilikler oldu ama oldu çok şükür
Sabahtan beri sular yokGüneş enerjisinin suyu ile idare ettim oda bittiUmarım yarın gelirAkşam üstü elektrik kesildiGeç geldi bütün planlarım alt üst oldu

Citkirildim ; tebrik ederim canım hayırlı olsunn

Oylarıyla bana destek olan ;

5February, arzu_91_03, biryahcanya1952, blgk, blueworld, buse8,Dilaraginosss, DoLmA, ebisssss, eLmayRa_, EvMakinesi, Filozof_Prenses, gevezek, Hazal, huzun_cicegi73, insanbuL, Jagger, kardanmadam, kitara_84, limon1988, Mascara, miskamber, nehirnil111, PembeLokum, Queen_21, Rengina, turkuazbulut, zeynepesin, _asmunikal_, _Nicomedia_

çok teşekkür ederim

Günaydın 1. miz belli oldu teprikler
Katılan tüm arkadaşların ellerine sağlık hepsi bir birinden lezetli tariflerdi
Darısı yeni kategorinin başına "Tavuk yemekleri " katılımı bol bir yarış bizi bekliyor

tavuk yemekleri çok kıt bir kategori olu yaaa :2::2: pek açmadı beni

tesekkur ederim bool katilimli ve egelnceli bi yarisma olur insallah

16:Butun arkadaslara cok tesekkur ediyorum16:KK Pro Üyeadra, akayca, amante03, KK Pro Üyearzum77, asli85, Balbocegii, KK Pro Üyecanavar, chess, cupcakelove, deniz_1988, dmrsda, efeeylul, KK Pro Üye egunal, KK Pro ÜyeEndlessAuthor, KK Pro ÜyeE_M_A, FallenAngel, fndkfndk, FrapanKoala, gizzem, hezyaa, KK Pro Üyejustholdmetight, kalinkaselin, kirmizicilek16, lacey, LaViNiA_2, LiLiquM, KK Pro Üye Lisabella, liv87, lunamoon, millan, msg38, mybaby24, naz61, nazlma, KK Pro Üyenfy_9185, okuyucuyum, paris68, pegasusunicorn, pimkie, safiyesercan, saras88, sara_28, SaskinAnne, KK Pro Üyesedulu, spaniard, tatlmmm, ukalasey, yokhe, İrem&Özge, KK Pro Üye_meLinDa_

Selam kızlar.

Çıtkırıldım pro olmuşsun.Hayırlı olsun.

Nevoş bu ne böyle.Çok güzel olmuş.Çok zor olmuştur eminim.Eline sağlık canım.Kızlarının da doğum günü kutlu olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…