Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Tebrik ederim çıtkırıldım yeni kategori tavuk yemekleri seçilmiş hepimize hayırlı olsun arkadaşlar yarışmaya katılmak için ne kadar zamanımız var..

citkirildim canım açık ara öndesin birincimiz belli galibaşimdiden teprikler yeni kategorimizde hayırlı uğurlu olsun yeni tarifler bizi bekliyor

Tebrikler citkirildim , hediyeni güzel günlerde güle güle kullan

Yeni katagori tavuk yemekleri miiii çok heyecanlı ona da katılmayı düşünüyorum bundan sonra katılacağım bakalım neler olacak

tesekkur ederim ukalaseyoyun ve tebrigin icinevet yeni kategori Tavuk yemekleri belki bende olurum bakalim

Tebrikler citkirildim , hediyeni güzel günlerde güle güle kullan

Yeni katagori tavuk yemekleri miiii çok heyecanlı ona da katılmayı düşünüyorum bundan sonra katılacağım bakalım neler olacak
Tarifinizi ve sunumunuzu bekliyorum
Tebrik ederim çıtkırıldım yeni kategori tavuk yemekleri seçilmiş hepimize hayırlı olsun arkadaşlar yarışmaya katılmak için ne kadar zamanımız var..

Pazartesi kategorimiz açılırsa 3 hafta katılım süresi oluyorYani 20 Nisan 23:00'a kadar tarifinizi ekleyebilirsiniz

Nevrestecım oylama son gün 31 Mart pazar saat 23:00 yazıyo ilk sayfada yanlız bugün 30 mart pazar yanlışlıkmı var?

Pazartesi kategorimiz açılırsa 3 hafta katılım süresi oluyorYani 20 Nisan 23:00'a kadar tarifinizi ekleyebilirsiniz

oo süremiz uzunmuş denemek için bol bol vaktimiz olacak gibi, çok sordum ama sadece bir tarifle katılabiliyoruz değil mi kuralları okuduktan sonra bazı yorumlar okumuştum da bu kuralın değişmesi için talep olmuştu, değişti mi..

Son düzenleme:

Evet canım tek tarifle katılabiliyorsunuzYanına pilav makarna,salata ile sunabilirsiniz.Ama tavuk tarifini tek olacak

yeni kategori tavuk yemekleri olmuş hadi hayırlısı
bol tarifli olur inşallah

Selam kızlar.İyi pazarlar herkese.

Çıtkırıldım birinciliğini tebrik ederim.Hediyelerini de güle güle,güzel günlerde kullan canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…