Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Selam kızlar.:KK12:

Çıtkırıldım pro olmuşsun.Hayırlı olsun.:KK34:

Nevoş bu ne böyle.:KK53:Çok güzel olmuş.Çok zor olmuştur eminim.Eline sağlık canım.Kızlarının da doğum günü kutlu olsun.:KK16:

aaaa bende baska bi konu okuyordum adimi gordum kirmizi sasirdim :26: buraya geldim seni gordum:KK16: adracim tesekkurler:KK16:

Oylarıyla bana destek olan ;

5February, arzu_91_03, biryahcanya1952, blgk, blueworld, buse8,Dilaraginosss, DoLmA, ebisssss, eLmayRa_, EvMakinesi, Filozof_Prenses, gevezek, Hazal, huzun_cicegi73, insanbuL, Jagger, kardanmadam, kitara_84, limon1988, Mascara, miskamber, nehirnil111, PembeLokum, Queen_21, Rengina, turkuazbulut, zeynepesin, _asmunikal_, _Nicomedia_

çok teşekkür ederim :KK19::KK16::KK16:
rica ederiz ne demek?

bu arada çıtkırıldım tekrar tebrik ederim. PRO da olmuşsun. :) güzel olmuş. ;-)

Selam hanımlar Kekler-Pastalar-Cupcakeler yarışmasının sonuna yetiştim:KK52::KK52:
Yarın Kızlarımın Doğum Günü onlar için pasta yaptım.:KK56:Çok aksilik yaşadım ama fena olmadı:KK56::KK9:
Eki Görüntüle 1045122 Eki Görüntüle 1045121 Eki Görüntüle 1045124 Eki Görüntüle 1045123
Ellerine saglik canim..kizlarinin dogum günü kutlu olsun..cok güzel olmus,benim barbie pastaya kardes gelmis:KK9:

3 gün sonrada benim 1 numaranin dogum günü..ne yapacagim bilmiyorum daha:KK31:

arkadaşlar tarifleri yolladıktan sonra hemen yayınlamaya başlıyor mu yoksa son güne kadar toplayıp sonra aynı anda mı anket için açıklanıyor..? :26:

Telefondan girdiğim için isimleri tek tek yazamıyorum, bana oylarıyla destek veren arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum...
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::

X