Kedim ilk defa isedi

Of evde misafir var ve kedim evde misafirin yattığı yatağa işedi ilk defa başıma geliyor. Ne yapcam şimdi cumartesi gidecekler ya devam ederse gittiğinde. Delircem ya.
ya ne oluyor bu hayvanlara bu gunlerde? theblackswan theblackswan 'in kopegi de ortaligi pisletmisti dun, benim kedim de banyo paspasina s.cmisti. bugun de yatagima işemiş 😡😡😡 kumunu da temizlemistim oysa

Bizimki de misafirin bavulunun üzerine işemisti.(Kayınvalidem) bavul boştu hemen o görmeden yıkadık kuruttuk yoksa gidene kadar konuşur dururdu
benim kedim de ananemin bavuluna isemisti:)) biz de caktirmadan yikadik sonra ananem gönül koydu "vebali miyim ben neden getirdigim temiz kiyafetleri yikiyorsunuz" diye 😂😂😂

Geçen bir tweet görmüştüm adamın kedisi de böyle şeyler yapmış, korkup veterinere götürmüşler,yatılı misafir sevmiyormus 😂😂😂😂
Bizimki de sevmiyor kayınvalidemi sevmiyor kayınvalidem de onu sevmiyor gitti kadının bavulunun üzerine işedi allahtan anlamadı çok şükür anlamasın diye kırk takla attık 😅😅😅😅

ya ne oluyor bu hayvanlara bu gunlerde? theblackswan theblackswan 'in kopegi de ortaligi pisletmisti dun, benim kedim de banyo paspasina s.cmisti. bugun de yatagima işemiş 😡😡😡 kumunu da temizlemistim oysa
Benim kedim de annemlerdeyken bahcede baktığım hasta kediyi başka odaya aldım diye
Perdeye işedi kıskançlıktan

Sonra tekneye geçtik bağlandığımız yerde dışarı da kedileri gördü
Gitti mindere işedi
Kısır olmasa koku bırakıyor diyeceğim ama
Sanırım o da tepki işemesiydi

Şimdilik sakin bakalım😬

Misafirde biz en iyisi yarın gidelim rahatsız oldu dedi of delircem mgfkdkdkd
Misafirler kendileri rahatsız olmuştur, kedi çişi diye iğrendiler belki de. Başka yatakta yatırma şansınız varsa başka yerde yatmalarını teklif edin. Bazı kediler evde düzen bozulmasından misafirden vs hoşlanmaz. Bir de kendini güvende hissetmediği için, ya da yeri sahiplendiğini belirtmek için yapmış olabilir. Onları alanına rakip olarak görmüş olabilir. Yani bu durumda hiç mi misafir gelmeyecek evinize? bu da mümkün değil. Kedinize özel ilgi gösterin ne bileyim ödül maması vs bir de kool aid diye bir sprey var, kedinizin kendi yatağına bundan sıkabilirsiniz, kedileri sakinleştiren ve güven hissi veren bir kokusu varmış, tavsiye ederim.

Kızlar koltuğu dün yikattim ama.hala kokuyor deliricem
Dişi kedilerin çişi o kadar sinecek kadar kokmaz, bir de yıkamacıya yıkattınız anladığım kadarıyla, çıkmış olması lazım. Gözlemleyin bakalım başka yere de işiyor mu, ya da kumuna gittiğinde rahat yapabiliyor mu? idrar yolu enfeksiyonu veya kum da olabilir, inşallah değildir.

Dişi kedilerin çişi o kadar sinecek kadar kokmaz, bir de yıkamacıya yıkattınız anladığım kadarıyla, çıkmış olması lazım. Gözlemleyin bakalım başka yere de işiyor mu, ya da kumuna gittiğinde rahat yapabiliyor mu? idrar yolu enfeksiyonu veya kum da olabilir, inşallah değildir.
Valla sünger olduğu için sinebilirmiste baktım bi kaç foruma sungerin değişmesi lazım yazanlar olmuş. Birde misafirler gitti Artı olarak karbonat kokuyi aliyormus koltuğa 500 grm karbonat döktüm hahahaha 1 gün kalacak bakalım inşallah akşama geçer koku

Valla sünger olduğu için sinebilirmiste baktım bi kaç foruma sungerin değişmesi lazım yazanlar olmuş. Birde misafirler gitti Artı olarak karbonat kokuyi aliyormus koltuğa 500 grm karbonat döktüm hahahaha 1 gün kalacak bakalım inşallah akşama geçer koku
Geçer inşallah. Karbonat iyi fikir. benim dişi kedim işemişti, deterjanla sildik geçti. Erkek kedilerinki de çıkması bayağı zor oluyor ama onların ki de eninde sonunda zamanla ve bir kaç yıkamadan sonra geçiyor, sünger değişmesi falan abartı bence, geçer.

X