kedi severler sorum size..evde kedisi doğum yapan var mı?

Bizim kedimiz doğurmuştu hemde kanepenin üzerinde :KK70:
Eğer hazırladığınız yeri benimsediyse yani oraya alıştıysa orda oturuyor ve orayı seviyorsa doğumunu orada yapabilir..
Bizim ki doğururken yanındaydık ve 3 haftadır bizleydi ona rağmen sıkıntı olmadı doğurdu yanımızda.. Doğumdan sonra sevmiştikte yavruları :)

Benim kedimde 11 aylik oldu kac yasindan sonra dogurabiliyorlar peki? ben kisirlastirmak istemiyorum ev kedisi su anda hamile kalmasi imkansiz ama yavrulari olsun istiyorum

hamile kalması için çiftleşmesi lazım bunun için de bahçeye<salmanız gerekiyor ya da bir veterinere götürün orada çifleştirsinler

sonunda doğum yaptı:) ama yorganıma :KK43: 3 yavrımız oldu :))

Ayyy canlarım yaa.. Nasıl tatlıdırlar şimdi....mini mini :nazar: Fotolarını paylaşırsan seviniriz :)

Ablamın kedisi doğum yapacaktı ona kutudan yuva yaptık.Yaparken anlamıştı sanki etrafımızda dolanıyordu,bitirince hemen girdi sere serpe yayıldı çok sevdi sonra orada doğum yapmıştı..Doğumunda ben yoktum :KK43: ablamla eniştem izlemişler..hatta bir yavru çıkamamış tutup azıcık çekmişler :)))) tabi annecik ablamların elinde büyüdüğü için hiç rahatsız olmamış :KK16:

Benim kedimde 11 aylik oldu kac yasindan sonra dogurabiliyorlar peki? ben kisirlastirmak istemiyorum ev kedisi su anda hamile kalmasi imkansiz ama yavrulari olsun istiyorum

siz bence hic kedi beslemediniz ve kizginlik dönemlerinde hakkında hiçbir bilginiz yok bence. kedicik heran kizginliga girebilir ozaman onu ciftestirmeniz gerekecek doğurunca yavrular neolacak peki okadar kediye bakabilecekmisiniz hadi bakabiliyorsunuz diyelim ya 5-6 ay sonra kizginligi tekrar edecek ve yine doğuracak ozaman neolacak kisirlastirmaniz eger bu kedi için buyuk bir işkence ve izdirap olacak hayvancagiza bunu yapmayin bence

arkadaşlar bu sabah anne kedinin biraz halsiz durduğunu farkettim sanki hasta gibiydi. sabah da arkasından bi miktar kan gelmiş. yemek yemek için kalkıyor ama çok yemiyor. sürekli yavrularının başında. sizce bi sorun mu var. veterinere götüremiyoruz araç yok

X