Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı ;)

:KK19::KK54:

mrb canlarr yeni sayfamız hayırlı vede ugurlu olsun inş.
canım benim hoş geldin sefalar getirdin Rabia yeğenimle :KK49::KK54:

merhabalar
iyi düşünmüşsün şifacım hayırlı bol muhabbetli olsun:nazar::nazar::nazar:
aynen canım bol-bol muhabetlerimiz olsun inşallah keyifli-sağlıklı haberlerimiz daim olsun inşallah :KK34::KK16:

bende geldim hayırlı olsun
sağol canım hoşgeldin sefalar getirdin nasılsın görüşmeyeli :KK19::KK19:

merhaba hayırlı olsun sifaa:KK3::KK3:
canım hoşgeldin nasılsın :KK19::KK16:

bende geldimmmmmmm:KK55::KK55::KK55:
hoş geldin tatlım az kalmış yavruna kavuşmana :KK19::KK52::emir_bebek::nazar:

kızlarrrrrr ogluşuma isim arıyorummm fikri olan varmı manası güzel olmalı
isim bulmadıysan aklıma geldikçe yazayım :KK28::26::KK16:

yazsana tatlım sohbet evimiz burası bizim dertleşmek , paylaşmak için varız :KK42::KK19:

ayyyy bende geldim gadasını aldıklarımmmmm :KK16::KK16::KK16:
gel gel hoş geldin canımm :KK54:

hayırlı olsun inşallah allah tamamına erdirsin :) inşallah herşey yolunda gider bebeğinizi kucağınıza alırsınız dua etcem size. isim derseniz bayılıyorum bu isme METE kısmet olursa benimde oğlum olursa bu ismi koymayı düşünüyorum:) hürriyete bir şekerci açılmış çok güzel şeyler var adını öğrenince yazarım isterseniz :)
inşallah tatlım gönlünce olsun :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

ben geldim kızlarrrrr. hemde anne olarak :) rabbime şükürler olsun oğlusuma kavustum. ayın 23 ünde gece nişanım geldi ve 38 hafta 5 günlükken sezeryanla doğuma alındım. rabbim herkese nasip etsin. tarifi zor duygular.
ayyy maşallah size gözleriniz aydın olsun aynı olmuşuz bende 38+5 de kucakladım kızımı :KK34: hadi bakalım fırsat buldukça selam ver bizlere öptük sizi kocaman :KK54:

mrb bende kayseriliyim..
merhaba canım hoşgeldin aramıza :KK34::KK16:

iyi bayramlar topigi görünce atladım hemen bir kayserili olarak :)
kayseri gökkent mahallesinde oturuyorum ben
hoşgeldin tatlım denk gelelim koyu sohbetler edelim inşallah :KK19::KK54:

merhabalar... görünce kayseriyi hemen yazayım dedım :):) bende 68 günlük bebegımlee aranızdayım :):)
oyy maşallah size sanıyorum şimdi 90 günlük oldunuz Rabbim analı-babalı , keyifli-sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah öptük sizi kızımla :KK54:

ilk erkek demişti bana doktorum sonra kıza döndü ordan çıkmış olabilir :KK1::KK1::KK1: güzel duanada kocaman amin diyorum rabbim herkese nasip etsin inş.
bende hissetmiştim Rabia yeğenimin geleceğini :KK34::KK9::emir_bebek::nazar:

kızlar nerelerdesiniz neler yapıyorsunuz kimsecikler uğramıyor bebişler nasıl öpüyorum herkesi
ancak vakit bulabildim haklısın uğrayamadık :KK19: iyiyiz biz 6 aylık aşımızı atlattık geçen hafta zaman-zaman gezmeler geziyoruz kızımla :emir_bebek::nazar: siz nasılsınız :KK19::KK16:

hoşbulduk kuzu evet rabiamız geli allah nasip ederse kulagına rabia tül adeviyye okutcaz inş. kızımda evliya rabia hatun gibi edepli bir kız olur dilegim o

hoşbulduk kuzu evet rabiamız geli allah nasip ederse kulagına rabia tül adeviyye okutcaz inş. kızımda evliya rabia hatun gibi edepli bir kız olur dilegim o
maşallah cici prensese :KK12: kızlar da çoğalıyor artık topiğimizde :KK9::emir_bebek::nazar: ismi de şahane tatlım inşallah dileğin gibi olacak senin gibi cici hanım-hanım bir annenin mis gibi güzel huylu kızı olacağına eminim :KK12::KK31::nazar::KK19:

gülom tatlım nerelerdesin :KK3: yoksa yeğenime doğum günü hazırlığında mısın :KK9::KK52::KK6::KK16::KK16::KK16::KK16:

aynen canım bol-bol muhabetlerimiz olsun inşallah keyifli-sağlıklı haberlerimiz daim olsun inşallah :KK34::KK16:

sağol canım hoşgeldin sefalar getirdin nasılsın görüşmeyeli :KK19::KK19:

canım hoşgeldin nasılsın :KK19::KK16:

hoş geldin tatlım az kalmış yavruna kavuşmana :KK19::KK52::emir_bebek::nazar:

isim bulmadıysan aklıma geldikçe yazayım :KK28::26::KK16:

yazsana tatlım sohbet evimiz burası bizim dertleşmek , paylaşmak için varız :KK42::KK19:

gel gel hoş geldin canımm :KK54:

inşallah tatlım gönlünce olsun :KK49::emir_bebek::nazar::KK16:

ayyy maşallah size gözleriniz aydın olsun aynı olmuşuz bende 38+5 de kucakladım kızımı :KK34: hadi bakalım fırsat buldukça selam ver bizlere öptük sizi kocaman :KK54:

merhaba canım hoşgeldin aramıza :KK34::KK16:

hoşgeldin tatlım denk gelelim koyu sohbetler edelim inşallah :KK19::KK54:

oyy maşallah size sanıyorum şimdi 90 günlük oldunuz Rabbim analı-babalı , keyifli-sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah öptük sizi kızımla :KK54:

ancak vakit bulabildim haklısın uğrayamadık :KK19: iyiyiz biz 6 aylık aşımızı atlattık geçen hafta zaman-zaman gezmeler geziyoruz kızımla :emir_bebek::nazar: siz nasılsınız :KK19::KK16:
hoşbulduk şifacım tşk ederim,cevap yazdığın için.kimseden karşılık görmeyince bende yazmadım :KK50:
fırsat buldukça girmeye çalışırım görüşmek üzere

hoşbulduk şifacım tşk ederim,cevap yazdığın için.kimseden karşılık görmeyince bende yazmadım :KK50:
fırsat buldukça girmeye çalışırım görüşmek üzere
aslında tüm arkadaşlar ayrı sıcakkanlı, ayrı sohbetseverler ama vakitsizliklerine denk geldin sanırım :KK17: hem bende epeydir uğrayamamıştım ancak bugün cee yaptım :KK6: uğra canım bekleriz her zaman :KK16:

gülom tatlım nerelerdesin :KK3: yoksa yeğenime doğum günü hazırlığında mısın :KK9::KK52::KK6::KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK52::KK52::KK52: buralardayım canmda pek fırsat olmuyor topiğe girmeye bi bakınıp cıkıyorm hemen. aslında su topiği biraz senlendirsek pek ii olacak :KK52::KK52::KK52: pek sessiz kaldı:KK9::KK9:
ewet ewet pazara insallhta, suan pek öle hazırlık yaptıgım sölenemez.

:KK52::KK52::KK52: buralardayım canmda pek fırsat olmuyor topiğe girmeye bi bakınıp cıkıyorm hemen. aslında su topiği biraz senlendirsek pek ii olacak :KK52::KK52::KK52: pek sessiz kaldı:KK9::KK9:
ewet ewet pazara insallhta, suan pek öle hazırlık yaptıgım sölenemez.
evet ya dağıldık sezon bitti valla benim burada rüzgarlar çokkk :2: kış geldi desem yeridir :KK14: herkes toplaşsın bakiyim vuuu demek pazar günü en heyecanlı-en mutlu gününüz maşallah daim olsun sağlıkla beraber inşallah hadi bakalım kolay gelsin :KK52::KK16:

aslında tüm arkadaşlar ayrı sıcakkanlı, ayrı sohbetseverler ama vakitsizliklerine denk geldin sanırım :KK17: hem bende epeydir uğrayamamıştım ancak bugün cee yaptım :KK6: uğra canım bekleriz her zaman :KK16:

bilmiyorum ki yazdım ama görmediler herhalde :KK53::KK53:

evettt evett aynen böyle olacak :KK3::KK19: eee anlat bakalım Kayseri nin neresindensin , Kayseri demi ikamet ediyorsun çalışıyor musun ooooo sorular bitmezzzz :KK53::KK34:

hadi bakalım o zaman :KK1:
evet kayserideyim,çalışmıyorum
evdeyim daha doğrusu geziyorum bol bol:KK1::KK1:
çocuğum yok,11 yıllık evliyim öyle işte
sen anlatsana birazda senin hakkında birşeyler öğrenmek isterim bende:KK34:

X