Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı ;)

kızlar nerelerdesiniz kimseler yazmıyor artık bebekler büyüdü herkes iyidir inşallah girin arada yazın

kızlar nerelerdesiniz kimseler yazmıyor artık bebekler büyüdü herkes iyidir inşallah girin arada yazın

slm canm haklısın valla uzun zamandır gorusemedık, fazla giremiyorum siteye girsemde bakınıp cıkıyorum hemen.
şükür bizler iiyiz yaramaz bi durum yok. bu arada bizim ikinci yolda:))) allahtan bi mani cıkmazsa ins yine eylüle dogum. siz nasılsınız yakısıklımz nasıl hersey yolunda umarım

slm canm haklısın valla uzun zamandır gorusemedık, fazla giremiyorum siteye girsemde bakınıp cıkıyorum hemen.
şükür bizler iiyiz yaramaz bi durum yok. bu arada bizim ikinci yolda:))) allahtan bi mani cıkmazsa ins yine eylüle dogum. siz nasılsınız yakısıklımz nasıl hersey yolunda umarım

maşallah canım Allah tamamına erdirsin inşallah hayırla kucağına al bebeğini şifaa ile sen arka arkaya doğum yapacaksınız ne güzel Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah içinde benide unutmasın cinsiyeti ne peki. bizde iyiyiz teyzesi yaramaz büyüdü iyice konuşuyor artık herşeyi soruyor merak ediyor evde durmak istemiyo havalar iyi oldu ya günler böyle geçiyor işte bende giriyorum bakıyorum kimsecikler yok çıkıyorum tekrar

X