Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı ;)

canım nasılsın hamilelik nasıl gidiyor inşallah herşey yolundadır hayırlısı ile tamamlarsın

canım nasılsın hamilelik nasıl gidiyor inşallah herşey yolundadır hayırlısı ile tamamlarsın

mrb canım iyi diyelim iyi olsun kasık ve vajinada agrılarım oluyo onlar endişelendiriyo benim onun dışında iyiyim şükür sen nasılsın hersey yolundadır inş.

mrb canım iyi diyelim iyi olsun kasık ve vajinada agrılarım oluyo onlar endişelendiriyo benim onun dışında iyiyim şükür sen nasılsın hersey yolundadır inş.

çok şükür iyiyim canım bi aksilik yok yaramaz paşamla uğraşıyorum dişlerimizi çıkarıyoruz peşinde koşturuyor beni. ağrıların normal artık olacak gitgide doğuma yaklaşıyorsun yolu yarılamışsın inşallah sıkıntısız bi şekilde tamamlarsın

çok şükür iyiyim canım bi aksilik yok yaramaz paşamla uğraşıyorum dişlerimizi çıkarıyoruz peşinde koşturuyor beni. ağrıların normal artık olacak gitgide doğuma yaklaşıyorsun yolu yarılamışsın inşallah sıkıntısız bi şekilde tamamlarsın
ta doktorumda normal diyoda nedense sürekli bir evham sürekli bir birsey olmacakmış hissi korkuyorum allah esirgesin iş. bende sizler gibi görürüm o gunleri rabbimin izni ile
allah kolaylık versin cnm herkes hat

annelik çok güzel bi okadarda zor yetmeye çalışıyorum
inşallah sende göreceksin o günleri
sohbete çağırdın koştum geldim:KK55::KK55: ama yoktun ortalarda:KK19:benim öyle uzun uzadıya vaktim yok
:KK1::KK1:

canımm benim ne güzel inş. bende yavaş yavaş geliyorum yanınıza dogru emin adımlarla nasip olur inş.
evet bya cagırdım bekledimde kimse olmayınca bede çıktım kusuruma bakma kuzum

kadir gecemiz mübarek olsun Rabbim herkesin bütün dualarını kabul etsin herkesin gönlünden geçeni hayırlısı ile versin dualarda buluşmak dileğiyle

iyi bayramlar topigi görünce atladım hemen bir kayserili olarak :)
kayseri gökkent mahallesinde oturuyorum ben

merhaba canlarım, hayırlı olsun yeni topiğimiz :)) bende oğlusuma isim arıyorum. öneri varsa alabilirim. birde kızlar sezeryanları kacıncı haftada olmustunuz. su anda 37+3 oldum. heycan dorukta. dua edin ne olur. birde kayseride bebek sekerleri nerden bulabilirim, tavsiyesi olan varmı?
topigi biraz okudum yeni anne olan arkadaş allahım bebegini iyi günlerde büyütmeyi kısmet etsin canım :KK16: analı babalı büyüsün yavrucak
birde bir arkadaş bebek sekeri satan yer diye sormuş düvenönündeki serhat dersanesin oldugu binada var hem uygun fiyatı hemde güzel hazırlıyorlar bir bakın oralara canım

merhabalar... görünce kayseriyi hemen yazayım dedım :):) bende 68 günlük bebegımlee aranızdayım :):)

maşallah hayırlı olsun vakti saatinde sağlıkla kovuş kızına inşallah
ben senin oğlun olacak zannediyordum nerden çıkardıysam:44:

ilk erkek demişti bana doktorum sonra kıza döndü ordan çıkmış olabilir :KK1::KK1::KK1: güzel duanada kocaman amin diyorum rabbim herkese nasip etsin inş.

kızlar nerelerdesiniz neler yapıyorsunuz kimsecikler uğramıyor bebişler nasıl öpüyorum herkesi

X