Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Kız içim geçmiş uykuya dalmışım, acele kalkıp salata yapıp sofrayı kurdum niye haber etmediniz
Bende yeni uyandım, sersem gibiyim. İftara 1,5 saat var, dün akşam davetliydik dolapta çok az şey var canım hiç uğraşmakta istemiyor, bırak sütlacı çay demleyip yanına peynir zeytin çıkarıp yetmezmi modundayım şuan

Mesajda banlık durum göremiyorum cidden.
Hakaret yok, aşağılama yok polemik denilen şey karşı tarafın taciz boyutuna varan mesajlarına karşılık verilen “cevap”
Kedi de neden banlandı onu da anlamadım. Sal artık konuyu dedi, haksız da değil.

Sen de engeller misin burcu ilgili üyeyi.

Ben de dünkü yemekleri indirdim napayım , e bi de bende minnak bir kızçe de var teyzesi haliyle baya yorgun düşüyorum, babasına verip az şekerleme yapayım derken uyumuşum

Ben de dünkü yemekleri indirdim napayım , e bi de bende minnak bir kızçe de var teyzesi haliyle baya yorgun düşüyorum, babasına verip az şekerleme yapayım derken uyumuşum
Kredi konularını burada konuşmayın konuyu dağıtmayın’dan konu nasıl buralara geldi ya

En kuzenlerde idim. Beni aramisti 12 de nerdesin diye. Ardindan sanirim evdekilerin gazina gelmis olacak ki gece 2.30 da annemi aramis. Burcu kendi kafasina gore kuzenlerine gitmis. Biz hala evliyiz. Bugun gelmesin eve. Siz alin anne demis kapatmis telefonu.
Annem beni aradi ardından. Burcu boyle boyle, cevap bile vermeme firsat vermedi. Ne diyor bu? Anne sen kapat dedim.
Aradim safagi. Sen hayirdir ya dedim. Gece 11 de annene yazdim diye ne terbiyesizligim kaldi ne hadsizligim kaldi. Sen o kadini bu saatte nasil ararsin dedim. Burcu ben geliyorum oraya dedi. Oke dedim. Beni ittire ittire arabaya bindiriyor. Dedim burcu sakin ol. Gecenin 3unde mahalleyi ayaga kaldırma. (Annemler ile uc bina mesafe kuzenler) herkes taniyor beni, ailemi, dedemleri,amcamlari (annemler ayni binada 3 amcam ve babaannemler oturuyor. ) 33 senedir o mahalledeydim. Simdi yine vay efendim niye ses cikarmadin diyenler olabilir. Ben onlar bir sey demeden cevap vereyim.
Sonra beni annemlerin binasinin onune getirdi. Babana teslim edip gitcem diyor. Sen kimi neye teslim.ediyorsun gecenin bu vakti. Afedersin aldattim mi, biriyle mi yakaladin beni. Terbiyesiz insanlar uyuyor dedim. Bu cikti yukarı. Ben de peşinden ciktim. Kapiyi tiklatti. Ama dokundu resmen kapıya amac uyandirmak olsa zile basar.
Safak salak salak hareketler yapma, in dedim arabaya. Neyse bir sekilde indik. Bizimkiler duymadi kapiyi.
Kolumdan tutup bir ittirisi var. Dedim merdivenden dusecem herhalde. Sen sık kolumu , daha da sık. Darp.raporu alayim hadi bakalim dedim. Istedigin o zaten diyor.
Neyse arabaya bindik. Ama delirmis. Bir küfürler ediyor. Yumrugunu arabaya vura vura. Normalde cidden yemezdim o kufurleri. Karnimda ki.cocuga dua etsin, korktum. Gozu dönmüştü çünkü. Dedim o sinirle bir sey yapar, bebegime zarar verir. Sus burcu. Ben sustukca agiz dolusu kufurler etti bana. Daha da cildirdi. Daha da bagirdi. Yok o ev otel.miymis, kafama.gore gidip.gelemez.misim. biz hala bosanmamisiz. Beni öldürürmüs. Falan filan.
O gun girdim eve agzimi acmadim. Keske buraya yazabilseydim ne yapacagimi bilirdim hic degilse. Zamaninda ani karar verip kaynanama yazdigim gibi, yine ani kararla hareket etmek istemedim.
Babam hic bir sey bilmiyor. Annem sadece kufurlerin ufak bir kismini biliyor ve gece kapiya geldigimizi. Yalvardı gece gelelim alalim , iyi misin diye. Dedim babama çaktırma bir sey. Ben simdilik buradayim. Iyiyim merak etme.
Ertesi gun annem.kaynanami aramış. Gece gece oglunuz beni ariyor, Burcuyu alın getirmeyin diye. Hayirdir t.. hanim benim kizimi birsey yaparken mi yakalamista bu sozler, kapiya getirmeler ne demek? Biz o gun tepki vermedik, ilimli olmaya calistik diye kizimizin arkadasinda olmadigimizi dusundunuz herhalde. Ama ben, babasi aslan gibi burcuya da bakarız, torunumuza da bakariz. Sirf o cocuk babasiz buyumesin, sonrasan yuz yuze bakacagiz, bakilacak yuzumuz olsun diye ortami germedik sizin gibi. Ama demek konusmamiz gerekiyormus demis. Daha kaynanam e cocugu neden yaptılar o zaman diyormus
O allahin bir mucizesi, biz bakariz sizin aklinizda kalmasın demis. Ayrica o küfürler ne oyle demis. Demedigi kalmamis kizima. Aaa sfak bana yalan soylemez, o hic kufur bilmez. Ben arar sorarim demis.

Benim ta uc ay once iki tane bot aldigimi soylemis. Madem.bir kac aydir sıkışıklar Burcu neden iki tane bot aldi diye Allahimmm igrendimmm igrendimmm.
Kaynanamlar bu arada arabayi almadilar.
Ama bugun kapida araba yoktu. Gorumcemlere vermis de olabilir Istanbul icin, bilmiyorum.

Artik onlardan o kadar igreniyorum ve nefret ediyorum ki. Bana su 10 gundur cektirdiklerini bir bir burunlarindan getirmek istiyorum tabiri caizse. Ne yaşadığımı ben bilirim cunku. Yediremiyorum kendime asla o hakaretleri, laflari. Ve ozellikle Safagi yanlis tanımış olmami. Bu kadar mi salak misim, kor musum diye kendime kızıyorum.

Belki atladigim.yerler olabilir. Hizlica ozet geceyim diye yazdim hemencecik. Aklima geldikce eklerim.

Hala ayni evin icerisindeyiz. Birbirimizin yuzunu gormuyoruz bile. O salonda takiliyor, ben yatak odasi ya da oturma odasinda. Cok nadir mutfakta karsilasiyoruz. O sirada da konusmuyoruz.

Burcu o adamla aynı evde durman bile hata , hamile kadına bunları yapan yarın öbür gün ağız burun demeden dalar, yapacağın şey belli ama ...

Lan ben bu şafağı vurrrum yemin ederim. Seni öldürürüm dediği yerde elim ayağım titredi yemin ederim

Takip ediyor yorum yazmıyordum ama dayanamadım artık.
O evde kalma motivasyonunuz ne?
Restleşilmiş, davalar konuşulmuş, aileler yüz göz olmuş, adam gece yarıları kol sıkıp (bariz fiziksel bir şiddettır)ittiriyor küfür ediyor. Siz susup evde surat asıyorsunuz.
Küfür hakaret ve zorbalığın karşılığı susup küs evde durmak mı?
Aileniz de küfür etti arkasındayız diyene kadar gelip sizi alsaydı.
Sizin boşanasınız yok. Belli. O zaman neden blöf yapıp ortalığı bu kadar saçma saçma geriyorsunuz.
Eğer göz korkutmaksa amacınız boşanma lafıyla orda lafı sözü işitip oturmayacaksınız. Babanızın kapısına gidince çalacaktınız kapıyı. Adam sizin niyeti yoklamış orda. Bakmış ses yok, anlamış blöfü geçmiş olsun
Bu kadar lafa söze hakarete durmayın orada. Ne mana yani beraber oturmanız

Lan ben bu şafağı vurrrum yemin ederim. Seni öldürürüm dediği yerde elim ayağım titredi yemin ederim
Bu adam öyle kolay kolay da boşanmaz da ne kadar pislik varsa yapar , ah Burcu ahhh, o gece ailenle gidecektin bunların zırvaliklarini dinlemeden ,adam şimdi iyice çirkefleşmiş nasılsa ailesi bişey demiyor diye bu konularda sert tepki verip gitmek lazım ama işte konu başkası olunca insan bisey demeye de çekiniyor , o şafakı bana vereceklerdi ki ahhhhhh anasından emdiği sütü burnundan getirecektim, adam artık ciddiye almıyor boşanma vs çünkü blöf yaptığını düşünüyor, hamilesin diye gidemezsin yapamazsın sanıyor yoksa şimdiye kedi olurdu ama sen de alttan almayacaktın, deli deliyi görünce sopasını saklar misali ...

Konunuzu okudum şimdiye kadar, ilk defa yazıyorum. Ben bu konudan boşanma olmaz, burdan dönülür gibi hissediyordum ama eşinizin davranışları hiç normal değil. Düzeltmeye çalışmak yerine daha da kudurmuş gibi davranıyor üstelik. Ailenizi aramak, kendi aranızdaki meseleye aileleri bu kadar dahil etmek nedir? Çocuk gibi resmen. Siz bir süre sakin kalın ve gözlemleyin. Sizi üzmeye devam ederse evleri ayırırsınız zaten, bu kadar stres bebeğe yazık..

Evlilik bitiyor ama adamlar iki botu neden aldığının hesabını yapıyor ne değişik bir aile ya..
Bunları eşinin yanında uzun uzun konuşmuşlardır, doldurmuşlardır.
Ama eşinde hata. Anasının babasının ağzının içine bakan eşinde.
Hamile karısını çekiştiren, küfürler eden hanzoda.
Evi terk etme. Boşanmada kusur oluyormuş.
Onu Gönderebiliyorsan gönder.
Diyorum ama ben dayanamayıp basıp gitmiştim kesin

Ve bunu ailesine söylüyor bu nasıl bir adam, aileleri aradan çıkarmadıkça olmaz olmayacakta, ama bu adamla da olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…